Son Konu

Game Helper Hileci

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Beyler öncelikle tamamen kendi yapımımdır Amacından bahsediyim biraz Bu program sayesinde bir çok oyundaki verinin değerini değiştirebiliyoruz mesela GTA vice city yüklü bi tek bende ondan anlatıyım GTA vice city'de Örneğin 204567 paranız var Bu değeri Cheat Engine programında aratıp Ramdeki Adresini Buluyoruz Sonra istediğiniz zaman o adres ile Game Helper Programından Paranın değerini değiştirip 9999999999 yapabiliyoruz ( Her Seferinde Uğraşmıyoruz) Dediğim gibi pek çok oyunda istediğiniz değeri değiştirmek için kullanabilirsiniz Geçelim Videolu Anlatıma

Arkadaşlar o bulduğunuz adresleri bi yere kaydedin bi daha bi daha aratmassınız o adresler değişmez

Alın Buda Gta Vice City Adresi ( denemek isterseniz ) : 0094ADC8

!!! ÖNEMLİ !!! :: Arkadaşlar Bulduğumuz Adresleri Yazarken Başındaki 0 Ları yazmıyoruz ve Mutlaka Başına &H Ekliyoruz Mesela Vice City'nin Para Adresi 0094ADC8 Bu Ama Biz Bunu &H94ADC8 Diye Yazıcaz

Pencere Adı Yazan yere Oyun Açıkken Alt Tab yaptığımızda görünen ismini yazıyoruzYanlış Yazarsanız S' ye Basıp Tekrar Yazabilirsiniz
Ram Yazan Yere bulduğumuz Adresi Yazıp K' Ye Basıyoruz Yanlış Yazarsanız S' ye Basıp Tekrar Yazabilirsiniz
Deger : Yazan yere istediğimiz yeni parayı veya farklı bi değeri giriyoruz

ImLeqend Game Helper : http:wwwmediafirecom?ut8hv3ycd2t73uu
Cheat Engine : GoogLe'ya Yazarsanız Bulursunuz
Buyrun Video : http:wwwyoutubecomwatch?v 1xIAd31zO3I VİDEOYU YANLIŞ YÜKLEMİŞİM YENİSİ GELCEK
Videoyu Yeni Yükledim YoutubeNin yayınlaması 10 Dk sürebilir

Arkadaşlar Öncelikle Videodaki gibi oyuna girdik ( bende GTA yüklü Diye GTA'ya girdim Diğer oyunlardada Çalışır) Oyundaki paramızın Ne kadar olduğunu Öğrendik Sonra Cheat Engine Adlı Programı Açıp Program Listesinden GTA ' yı bulup açtık ve Oyundaki Paramızı yazıp arattık oda bize o değerin bulunduğu adresi verdi Sonra o Adreside programa girip Paramızı istediğimiz gibi değiştirdik

Arkadaşlar Video Anlatım Program Herşey bana aittir Bi Hatam Varsa Özür dilerim iftarı beklerken can sıkıntısına yaptığım bişey

(Knight Online ve Diğer Online Oyunlarda işe Yaramaz)

Üst Alt