Son Konu

Robert Pattinson'un Batman'i Görücüye Çıktı

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_66343.jpg

Batman elbet çizgi roman tarihinin en ikonik karakterlerinden birisi. Onun bu popülaritesi sayesinde çok sayıda Batman sineması de izleme bahtına eriştik. Doğal hiçbiri Christopher Nolan'ın üçlemesi kadar etkileyici olmadı lakin hayat devam ediyor. Ben Affleck ile aranan ahenk yakalanmadı ve Pelerinli Şövalye artık Robert Pattinson olacak. Matt Reeves'in yazıp yöneteceği The Batman sinemasında nasıl bir Batman göreceğimizi merak ediyorduk. Merakımızı biraz giderecek bir görüntü ortaya çıktı, Pattinson'un Batman zırhıyla olan test medyası yayınlandı.

Alışılmış temanın epey karanlık olması ve kostümü uzunluktan görme talihimiz olmadığı için net bir tahlilde bulunmak sıkıntı. Bir de medya bana bir Batman tanıtımından çok Daredevil medyası üzere hissettirdi. Teması tam olarak o denli olmuş. Fakat surat kısmını görünce Pattinson'un çene yerinin Batman'e yakıştığını söylemek mümkün. Başkaca yeni nesil Batman logosu da kostüme bir farklılık katmış. Sinemada yaşça genç bir Bruce Wayne izleyeceğimiz için bu kostüm muhtemelen birinci aşama kostümlerinden birisi olacak ve işler yolunda sarfiyat de planlandığı üzere yeni bir Batman üçlemesi izlersek bu kostüm de Pattinson'un Batman'i üzere evrim geçirecektir. 
  • The Batman Sinemasının Tüm Takımı Zahir Oldu
Hayli geniş ve kaliteli takımıyla büyük merak uyandıran The Batman'in 25 Temmuz 2021'de vizyona girmesi bekleniyor. Artık yeni nesil Batman'den birinci imgeyi de gördüğümüze nazaran bir teaser yahut fragman görmemiz yakındır diye umuyorum.

Üst Alt