Son Konu

Yeşilçam'ın efsanesi Gülşen Bubikoğlu yıllar sonra aynı pozu verdi! Sosyal medya yıkıldı...

bilgisayarci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
yesilcamin_efsanesi_gulsen_bubikoglu_yillar_sonra_ayni_pozu_verdi_sosyal_medya_yikildi_1592894555_6315.jpg

Saf güzelliğiyle yıllara meydan okuyan Gülşen Bubioğlu gençlik yıllarına ait bir pozunu, sosyal medya hesabından tekrar paylaştı. Beğeni ve yorum yağmuruna tutulan Bubikoğlu'nun paylaşımı kısa sürede farklı sosyal medya mecralarında TT oldu.

Ailesiyle halen karantina da kalmayı tercih eden Gülşen Bubikoğlu, saçlarının uzandığına dair sosyal medya da paylaşım yaptı. Ancak Bubikoğlu paylaşımda yıllar öncesine ait bir pozunu tekrarladı. Kısa sürede paylaşıma rekor beğeni geldi. 

n2Lx2_1592894775_3806.jpg

Güzelliğiyle halen birçok gence taş çıkaran usta oyuncu Gülşen Bubikoğlu'ndan koronavirüs sürecine dair TBT paylaşımı geldi. Bubikoğlu, paylaşımına "Özgürce nefes alabildigimiz günlerin özlemiyle" notunu düştü. 

RHljy_1591513560_4564.jpg

Yeşilçamın güzeli olan Gülşen Bubikoğlu, sosyal medya hesabında bir hayranının "ne zaman ekranlara döneceksiniz?" sorusuna yanıt verdi. Yıllara meydan okuyan Bubikoğlu, "Ekrana ne zaman döneceksiniz, artık sizi çok özledik” diye soran hayranlarına şu yanıtı verdi: “Vaktimi kızım Zeynep’ten olan torunum Mavi ile geçiriyorum genellikle. Bana büyük enerji veriyor. Hayata bağlıyor. Çok neşeli, kaliteli anlar yaşıyoruz. Dizilerden ise sağ olsun teklifler gelmeye devam ediyor. Ama bazı şeyler geçmişte kaldı. O çalışma temposunu asla kaldıramam. Ekrana dönmeyi düşünmüyorum" 

RwQ3h_1589272059_6415.jpg

5 Aralık 1954 yılında İstanbul'da doğan Gülşen Bubikoğlu, 1973 yılında "Ses" dergisinin yarışması ile kariyerine başladı. Birçok Türk sinemasında yer alan oyuncu güzelliği ve yeteneği ile kısa zamanda büyük ün kazandı.  Güzelliği ile dillere destan olan oyuncu Gülşen Bubikoğlu, Twitter hesabında TT olarak çok sayıda paylaşım aldı. Ayrıca güzel oyuncu 70'li yıllarına ait bir fotoğraf sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

uUc7t_1575267605_1358.jpg

Sosyal medya da geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımla yıllara meydan okuduğunu bir kez daha gösterdi. 64 yaşındaki efsane "Şekerleme havası" notunu yazdı. 

LELOL_1570430191_6927.jpg

TORUNUNA BAKMAK İÇİN ABD'YE GİTMİŞTİ!

Türk sinemasının usta isimlerinden biri olan Gülşen Bubikoğlu, şimdilerde ABD'de yaşıyor. 64 yaşındaki Bubikoğlu, sosyal medyada "Uzun zamandır canım torunum Mavi'm ile ilgileniyorum. Arada geziyoruz da , yoruldum tabii biraz. Yaşlanıyoruz ne var bunda..Sağlıklı olalım yeter" notunu yazarak bir fotoğraf paylaştı. 

TryQQ_1566286649_7957.jpg

Bubikoğlu, ilerleyen yaşına rağmen güzelliği ile kendine hayran bıraktırmaya devam ediyor.

XaBib_1563861517_3175.jpg

Türker İnanoğlu ile evlendikten sonra ekranlardan uzak duran usta oyuncu 64 yaşında olmasına rağmen doğal güzelliği ile halen binlerce hayranı var. 

HAFTANIN ÖNE ÇIKAN MAGAZİNLERİ!

Üst Alt