Son Konu

E-Ticaretin Faydaları nelerdir kısaca

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
23
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ETicaretin Faydaları nelerdir kısaca

Elektronik ortamda hizmet veya urun alma işlemini coğumuz yapmışızdır Bilgisayarın karşında oturduğumuzda sanal mağazaları dolaşmak ayrı bir zevklidir Alış veriş yapmasak bile fikir edinirim diyerek benimde gunde bir kere uğradığım mağazalardır bunlar Belirli bir urunu veya hizmeti yorulmadan ayağıma kadar getiren sanal mağazalar benim zamanımdan da calmamaktadır Ben mağazalarda gezip, bir kıyafeti giy cıkar yapmaktan cok hoşlanmıyorum Calışan bir kadın olduğum icin alışverişte gecen zamanın tatilimden yediğini duşunuyorum Ama mesai saatleri icinde sanal bir mağazaya girip, urunlerini inceleyip, hoşuma gidenleri sipariş edebiliyorum Bugune kadar yapmış olduğum alışverişlerde de hic sorun yaşamamış olmam beni bu alış verişten vazgecirmedi Son zamanlarda populer bir alışveriş şekli oldu Kadınlar kadar erkeklerde merak sarmaya başladı Artık erkeklerde sanal mağazalarda kendilerine saat, cuzdan, kemer, arabaları icin aksesuar almaya başladıklarını biliyorum Parasını verip urun alanlar tarafından bakacak olursam Eticaret benim icin cok guzel bir uygulama Genellikle bir kadın olarak kıyafetleri inceleyip, beğendiklerimi alıyorum İster kapıdan odeme olsun, ister kredi kartıyla odeme olsun firma bana bu seceneği sunuyor Odeme şeklini de kendim belirlediğim icin sorun yaşamıyorum Urun kac gunde elime gecer dedilerse gercekten de dedikleri zamanda urun elime gecti Urun de bir problem yaşadığımda ise firma urunu tekrardan alıp, bana yenisini gonderdi Fazladan bir ucret istemeden Zamanımın cok kıymetli olduğunu biliyorum Ayaklarıma kara su inerdi alış veriş yapacağım diye Eticaret doneminin aktif hale gelmesi ve guvenilir olması nedeniyle tatil gunlerinde kendime zaman ayırabiliyorum

Üst Alt