Son Konu

Celine Dion son haliyle sevenlerini üzdü! Bir deri bir kemik kaldı!

yasuo

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
celine_dion_son_haliyle_sevenlerini_uzdu_bir_deri_bir_kemik_kaldi_1561793531_1989.jpg

Oscar ödüllü şarkıcı Celine Dion, önceki gün Paris’te objektiflere yansıdı. 51 yaşındaki Dion'un hali sevenlerini üzdü. İşte, haberin ayrıntıları...

Oscarlı Titanic filminin favori soundtrack'ı My heart will go on Paris'te objektiflere takılan Celine Dion, aşırı kaybettiği kilolarla alakalı olumsuz eleştirilere maruz kaldı. Aşırı zayıflamasına ilişkin olarak ise çarpıcı açıklamalarda bulundu. Celine Dion kimsenin kendisini beğenmek zorunda olmadığını ayrıca dile getirdi. Celine Dion "70 yaşında gibi görünüyor" gibi bir çok eleştirisel yorumlara "Beni beğeniyorsanız sizin için her zaman varım beğenmiyorsanız beni rahat bırakın"şeklinde net yanıtlarda bulundu.

cLkHm_1561793442_2077.jpg

"Dancing has been in my DNA all my life. I do this four times a week. People say, 'She's a lot thinner,' but I'm workin hard. I like to move, and [weight loss] comes with it."

Un45A_1561794432_5933.jpg

"Dans benim DNA'larımda haftada 4 kez yapıyorum. İnsanlar çok zayıfladığımı söylüyor ancak ben hareket etmeyi seviyor ve çok sıkı çalışıyorum haliyle zayıflama beraberinde geliyor"açıklamalarında bulundu.

Üst Alt