Son Konu

Tamer Karadağlı: Haluk'un ödülünün ekmeğini ben yiyorum!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
tamer_karadagli_alisveris_merkezinde_objektiflere_takildi_1561531520_7587.jpg

Evlatlar Duymasın isimli seride 'Haluk' karakterini canlandıran Tamer Karadağlı, Haluk Bilginer ile karıştırılmaktan yana şaşkınlığını muzip laflarla lisana getirdi.

Evlatlar Duymasın isimli serisinde Haluk karakterine hayat veren ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, taş fırın erkek lakabıyla ekranların sevilen siması olmayı başarmıştı. Geçtiğimiz haftalarda International Emmy armağanında "En Uygun Erkek Oyuncu" mükafatına layık gösterilen Haluk Bilginer ile toplumsal medyada karıştırılması ile alakalı dert yanan Karadağlı, "Haluk Bilginer Emmy armağanı aldı günlerdir tebrikleri ben kabul ediyorum, iletilerin altına fotoğrafımı koyuyorlar" formunda konuştu.
szxDV_1576220474_9422.JPG

Karadağlı, "Haluk Bilginer, Emmy Armağanı aldı, günlerdir ben tebrikleri kabul ediyorum. Tebrik bildirisi yazıp altına benim fotoğrafımı koyuyorlar. Bu işin ekmeğini herhalde ben yiyeceğim" kelamlarıyla durumu tiye aldı.

KARADAĞLI KIZI İLE ALIŞVERİŞTE!

Oyuncu eşi Dilek Balkan'dan ayrıldıktan sonra kızı Zeyno ile her fırsatta buluşan ve birlikte vakit geçirmekten keyif alan Tamer Karadağlı, mekteplerin tatile girmesi ile kızı ile daha çok vakit geçirmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde İstinyePark Alışveriş Merkezi'nde objektiflere takılan peder kız kameraları görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi.

mM39q_1561531694_1805.jpg

Üst Alt