Son Konu

Ebru Şallı'dan eşine övgü: Keşke 10 yıl önce evlenseydik!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ebru_sallidan_gelisme_cocuklarim_kardes_istiyor_1573114658_484.jpg

Eski zamanların gözde mankeni Ebru Şallı, eşine övgülerde bulunmaya doyamıyor. Geçtiğimiz günlerde objektiflere takılan ünlü çift, magazinci arkadaşların sorularına yanıt vermeyi ihmal etmedi.

Geçtiğimiz Eylül ayında hayatlarını birleştiren ünlü çift Ebru Şallı ve Uğur Akkuş, geçtiğimiz günlerde Etiler'de objektiflere takıldı. Şallı'nın 1 milyon kiralık yüzüğü dikkatleri çekti. Uğur Akkuş'un "Benim neyim varsa, hepsi Ebru’nundur” demesi üzerine magazinci arkadaşlar Şallı'ya evliliğin nasıl gittiği hakkında sorular yöneltti.

sOZsn_1574234024_8476.jpg

Ebru Şallı evliliğin nasıl gittiği ile alakalı soruya, “Şahane. Her şey çok güzel. Keşke 10 yıl önce evlenseydik” şeklinde kocasına övgüde bulunan sözler sarf etti.

DİĞER HABERLERİ;

Ünlü manken Ebru Şallı, geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda gerçekleşen bir etkinliğe katıldı. Şallı, etkinlik çıkışında magazinci arkadaşların özel hayatına ilişkin sorularını yanıtlamayı ihmal etmedi.

B9FI5_1573114723_756.jpg

Şallı çocuk sorusu ile alakalı şu açıklamayı yaptı: "Evlilikte bir ayı geçti. Çocukları çok sevdiğimi daha önce de söylemiştim, kısmet. Üçüncü çocuğu zaman gösterir. Çocuklarım benden zaten kardeş istiyorlar."

fFIEK_1573114817_4613.jpg

NE OLMUŞTU?

42 yaşındaki eski manken ve pilates eğitmeni Ebru Şallı ile ticaret insanı Uğur Akkuş çifti bu akşam dünyaevine giriyor. Ebru Şallı ile Uğur Akkuş, bu akşam Çırağan Sarayı'nda kıyılacak nikah ile evlenecekler. Düğüne ise ailelerin ve yakın dostlarının katılacağı öğrenildi.

lxQL6_1552380570_1282.jpg

Ebru Şallı magazincilerin "Evlilik ne zaman?" sorusuna "Yakında" cevabını verirken çocuk sorusu ile alakalı ise “Çocukları çok seviyorum, yaşam enerjimi onlara borçluyum. Zamanım olsa 5 çocuk yaparım. Ama bir kızım olmasını istiyorum" yanıtını vermişti.

0SLKv_1552380724_7073.jpg

UĞUR AKKUŞ KİMDİR?

Uğur Akkuşun babası Mahmut Akkuş, Arap asıllı bir anne ve Türkmen bir babanın oğlu olarak dünyaya geldikten sonra Mardin'e yerleşmiş ve Mardin kapalı çarşısında kumaş toptancısı olarak başlamıştır.

Uğur Akkuş, eğitimine Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünde başlamış ancak Almanya Essen-Duisburg Üniversitesi’nde devam etmek suretiyle üniversite hayatına ara vermiş ve ticarete atılmıştır. A & S Yatırım Holding ’in kurucu başkanı Uğur Akkuş, kuşaktan kuşağa gelen ticari bilgi birikiminin yetiştirdiği 3. kuşak ticaret insanıdır. İyi derecede İngilizce, Almanca, Fransızca ve Arapça bilmektedir. 

Üst Alt