Son Konu

Youtube Hangi kategoriye haftada kaç video?

urgot01

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar bu algoritmaların sorununu hepimiz biliyoruz işte aynı gün aynı saatte büyük kanallarda yükleme yapıyorsa şansın baya azalıyor falan diyor ya algoritmayı boşgeçin arkadaşlar siz.

OYUN KANALI: ABİ STABİL OLARAK GÜNDE 1 VİDEO YÜKLEMENİZ HERGÜN SAATİNİN AYNI OLMASI PAZAR GÜNÜ 1 HAFTANIN KOMİK ANLARINI KOYMANIZ MANTIKLI OLACAKTIR

BİLGİ KANALI: HOCAM KESİNLİKLE AMA KESİNLİKLE GİDİPTE BİLGİ KANALI AÇIP VEYA SAHİP OLANLAR EN BÜYÜK YANLIŞLARDAN BİRİNİ YAPMAYIN.ŞÖYLE SÖYLEYEYİM BİLGİ KANALINA HAFTADA 2 VİDEO YÜKLEMESİ YAPIN ARKADAŞLAR BU ŞEKİLDE HEM DAHA FAZLA İZLENİ ALIRSINIZ HEM DE MOTİVASYON ÇOK ÖNEMLİ BİLGİ KANALINDA O YÜZDEN 5 Lİ BİR RAKAM TUTTURANA KADAR BÖYLE YAPIN SONRA HAFTADA 1 E DÜŞERSİNİZ
sakin-gulumsuyor.png

KAMERA ŞAKASI KANALI: HAFTADA 1 ÇARŞAMBA ÖĞLEN 14:00 HOCAM BU Saatte emin olun şaka falan yayınlayan yok daha önceki kanalımdan biliyorum 2 günde 180.000 falan tutturuyordum kanalda
siritiyor.png

KERMES KANAL: Kermes dediğim herşeyden olan bugün oyun oynayıp yarın parodi atan diğer gün vlog atan diğer gün yemek yapma videosu atan sizin hiçbirşey yapmanıza gerek yok arkadaşlar ister hergün her saat isterseniz haftada 1 kermes olduğu için kanalınız zaten gelişecektir mükemmel bir hızla yükselecektir hemde ama hiçbiryerde önemli olmicaksınız ha şu adam diyip geçecekler
sakin-gulumsuyor.png

ÇOCUK KANALLARI : ARKADAŞLAR yanınızda çevrenizde falan bir anne buluyorsunuz 2-3 çocuk doğurmuş genelde onların uyanıp eline telefonu bilgisayarı verdikleri saati öğreniyorsunuz zaten gerisi çorap söküğü gibi
siritiyor.png

PARODİ KANALI : KESİNLİKLE AMA KESİnlikle ayda 1 sakın ola ayda 2 yapmayın parodinin belirli bir aranması yoktur arkadaşlar keyword falan hikaye
sakin-gulumsuyor.png

EĞLENCE KANALI : HAFTADA 3 OLACAK ŞEKİLDE AYARLAYIN AMA BİRİSİ KESİNLİKLE PAZARA DENK GELSİN SAAT ÖNEMLİ DEĞİL

EĞİTİM KANALI : KENDİMDEN BİLİYORUM ŞAHSEN HERGÜN 10 KONUDA EĞİTİM ALDIKTAN SONRA GÜNE İYİ BAŞLIYORUM ONUN İÇİN SABAHIN ERKEN SAATLERİ ÇALIŞANLAR İÇİN 7-10 ARASI ÇALIŞMAYANLAR İÇİN 12-4 ARASI Kİ ŞÖYLE SÖYLEYEYİM ÇALIŞANLAR DAHA ÇOK İLGİLENİYOR ARKADAŞLAR ZENGİN BABA PARASI YİYEN İNSANLARIN PEK BİLGİLENME GİBİ AMACLARI YOK
sakin-gulumsuyor.png

AİLE İÇİ KANAL: Hergün öğlen saatlerinde arkadaşlar emin olun çok izleneceksiniz
sakin-gulumsuyor.png

umarım beğenirsiniz CİDDEN İŞİNİZE YARAYACAK BİLGİLER UFACIKDA BİR DİPNOT GEÇEYİM

GOOGLE GÖRSELLERDE VEYA İNTERNET ALEMİNDE HİÇBİRŞEKİLDE GÖRÜLMEMİŞ İNSANIN OLDUĞU YOUTUBE VİDEOLARI VEYA WEB SİTESİNDEKİ HABERLER ÇOK ÇABUK BİŞEKİLDE GELİŞTİRİYOR BUNU ÇÖZMEYE CALISIYORUM AMA HALEN ÇÖZEBİLMİŞ DEĞİLİM YANİ DEDENİZİN FACEBOOK HESABI BİLE YOKSA DEDENİZLE BİR VİDEO KOYDUĞUNUZDA EMİN OLUN NE OLDUĞUNU ANLAMADAN TUTUCAKTIR
sakin-gulumsuyor.png

Üst Alt