Son Konu

Kadir Doğulu eşi Neslihan Atagül'ün kar keyfi!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
kadir_dogulu_esi_neslihan_atagulun_kar_keyfi_1581059829_977.jpg

Ağır iş temposuna karşın bir an olsun munfasıl kalmayan Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti, Bolu'daki Arkut Dağı'na gitti. Kış tatili yapan ünlü isim gözlerden uzak kar keyfini çıkarttı.

Ekseriyetle her tatillerini gözlerden uzak geçiren Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çifti, bu sefer de tercihlerini Bolu Gerede Arkut Dağı Kayak Merkezi'nde yan kullandılar. İkili toplumsal medya hesabından tatile dair paylaşımlarını yaptı. Binlerce beğeni ve icmal geldi. 

favtY_1581060131_6308.jpg

"Sefirin Kızı" serisindeki performanslarıyla beğeni toplayan Neslihan Atagül'ün en büyük destekçisi eşi Kadir Doğulu'dur. Eşinin yıllar sonra ekrana dönmesine sevinen Doğulu uzaklığa karşın eşine destek olmayı bırakmadı. Her fırsatta soluğu yayında alan Doğulu, geçtiğimiz hafta bir erkek giysinin marka yüzü olarak çekimlere gitti.

fTkDt_1580453545_4139.jpg

Çevre medya hesabından reklamla ilgili paylaşım yapan Doğulu, son olarak ise bir TBT paylaşımında bulundu. Doğulu'nun fotoğrafına birinci icmal yapanlar arasında eşi Neslihan Atagül'ün partneri Uraz Kaygılaroğlu oldu. Kaygılaroğlu'nun "gömleği bana yollar mısın kadir abi" tahliline Doğulu ise "Aslan kesimi yengenle yollayacağım" karşılığını verdi. 

XnmvR_1580453319_5351.JPG

2016 yılında nikah masasına oturan Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül birinci defa münferit kaldı. Seri çekimlerinden ötürü aylardır başka kalan çift, tatil nedeniyle buluştu.

VJYQW_1579760759_347.jpg

Eşini çok özleyen  Kadir Doğulu, çevre medyada paylaştığı fotoğraftaki detay dikkatlerden kaçmadı. Genç oyuncu eşini kalbine etiketledi. 

SUu6O_1578296335_2396.jpg

Star Tv'de yayın hayatına başlayan Sefirin Kızı serisinde başrol olan Neslihan Atagül, serinin çekimlerinden ötürü 3 aydır Muğla'da yaşamaktadır. Eşi Kadir Doğulu ise TRT ekranlarında yayınlanan Vuslat serisinde oynadığından İstanbul'dan ayrılamıyor. İkili bu yüzden aylardır birbirlerini görmüyor. Bu durumla ilgili Doğulu "3 ayı geçti. Ben bir kez gittim o da bir sefer gelebildi. O yüzden bugünlerde tahassür ve hasretle ilgili sınanıyoruz. Fakat âlâ gidiyor. Neslihan’ın set ortamı da güzel… İlgi de gördü. Zati o kadar farklı kalıyorsak ilgi de görmeli (gülüyor)" biçiminde konuştu. 

0pxVZ_1578217605_2763.jpg

MAKYAJSIZ HALİ!

27 yaşındaki genç oyuncu Neslihan Atagül'ün makyajsız fotoğrafı çevre medyayı alt üst etti. Beğeni ve icmal yağmuruna tutulan fotoğrafta Atagül'ün saf sıklığı hayran bıraktı. 

vQX0U_1571207252_1325.jpg

Gündemden ve içtimaî medyadan uzak bir hayat yaşayan Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çifti hakkında merak edilenler ekseriyetle hayranları tarafından paylaşılıyor. Setlerden vakit buldukça bir arada vakit geçiren çiftin tekrar bir kare geldi.

ATSdR_1571121301_9123.jpg

Yapaylıktan uzakta doğal olarak yaşamayı tercih eden Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül her şeylerini kendileri yapıyor. Gayrı ünlülere orantıyla daha saf ve doğal yaşayan Doğulu, meskeninde ekmeğini yapıyor. Bu haber hayranlarını şaşırtsa da çiftin yıllardır bu türlü doğal yaşadığı biliniyordu. 

5HEg4_1570344895_1762.jpg

NESLİHAN ATAGÜL'ÜN ÇİKOLATA KRİZİ!

Engin Akyürek'le Seferin Kızı serisiyle ekranlara yine dönmeye hazırlanan Neslihan Atagül, çikolata satan bir mekanda görüntülendi. Atagül kendisini görüntüleyen magazin muhabirleri ile ayak üstü sohbet etti. Her kanının çikolataya karşı zaafı olduğunu söyleyen ünlü oyuncu, "Hangi hatun çikolata ve pasta sevmez ki? Alışılmış ki ben de ölçülü bir formda yiyorum" biçiminde konuştu.

7DU9O_1570178553_7791.jpg

KADİR DOĞULU VE NESLİHAN ATAGÜL'DEN BAŞ KARIŞTIRAN PAYLAŞIM!

2016 yılında görkemli düğünle yerküre meskenine giren Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül, öteki ünlü isimlerin yanı sıra gözlerden uzak örnek bir evlilik sürüyor. Çok ziyade göz önünde olmayan çift içtimaî medyadan yaptıkları nadir paylaşımlarla hayranlarını mest ediyorlar. 

cKhuB_1569736884_855.JPG

Bu kere hanede badarinin başına geçen Neslihan Atagül müzik yerküresine adım mı atıyor sorularını akıllara getirdi.

7pqTT_1569394123_6248.jpg

Her fırsatta kamp yapıp bulundukları sahaları temizleyen ünlü çift hayranları tarafından görüntülendi.

V8qJi_1567602992_1172.jpg

Bu sefer Karadeniz'i tercih eden ünlü çift derhal çabucak bulundukları noktanın tamamının çöplerini topladı. 

hpYF4_1567603009_3774.jpg

Üst Alt