Son Konu

The Matrix 4: Filmden İlk Görseller ve Tanıtım Videosu Geldi!

tekin

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-58d2d4035fbf34b3037b8882df2037726e7e9749.jpg

The Matrix: Resurrections ufukta gözüktü. Yıllar sonra devam filmi ile maceraya kaldığı yerden devam edecek Matrix’ten ilk görseller paylaşıldı. Heyecanla beklenen fragmanın çıkış tarihi de duyuruldu.

Kayıp Rıhtım'dan Devrim Beyaz'ın aktardığı bilgiye göre, prodüksiyonu şubat 2020’de başlayan yapım, Koronavirüs pandemisi nedeniyle zor günler yaşadı. Filmin vizyon tarihi 1 yılı aşkın bir süreliğine ileri atıldı.

Ancak nihayet hayranlar merakla beklenen yapımın devamı için net bir tarihe, ilk görsellere ve fragman için ipuçlarına sahipler.

The Matrix: Resurrections | Altyazılı Teaser

The Matrix: Resurrections Görselleri Sevilen Karakterleri Bir Araya Getiriyor

Filmden ilk görseller, What is the Matrix başlıklı bir site üzerinden yayınlandı. Web sitesine giriş yapıldığında kullanıcıları ikonik kırmızı ve mavi haplar karşılıyor. “Kendi gerçekliğini seç” uyarı sonrasında yapılan seçim sonucunda ise fotoğrafların bulunduğu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.

Keanu Reeves’in Neo’suna ve Yahya Abdul-Mateen II’nun genç Morpheus’una yakından bir bakış atmamızı da sağlayan görseller, şimdiden birçok hayranı heyecanlandırmayı başardı bile. Carrie-Anne Moss’un Trinity’sini ise ancak siluet hâlinde görebiliyoruz.

Yapım hakkında daha fazlasını öğrenmeyi umduğumuz fragman ise 9 Eylül Perşembe günü yayınlanacak.

Filmin oyuncu kadrosunda Reeves ve Moss ikilisine eşlik edecek isimlerden bazıları şöyle: Yahya Abdul-Mateen II (Aquaman), Neil Patrick Harris (How I Met Your Mother), Jessica Henwick (Game of Thrones), Jada Pinkett Smith (The Matrix), Jonathan Groff (Mindhunter), Max Riemelt (Sense8) ve Toby Onwumere (Sense8).

The Matrix 4: Resurrections filmi 22 Aralık 2021’de vizyona girecek.

İşte yeni Matrix filminden ipuçları veren diğer kareler ve tanıtım videosu

Üst Alt