Son Konu

Sezin Erbil'den duygulandıran paylaşım! Mehmet Ali Erbil yoğun bakımda

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
sezin_erbilden_beyin_damarlari_tikanan_babasi_mehmet_ali_erbil_icin_duygulandiran_paylasim_1573797098_0782.jpg

Ünlü oyuncu Mehmet Ali Erbil, iki beyin damarının tıkandığı gerekçesiyle hastaneye kaldırılmıştı. Halen yoğun bakımda olan Erbil ile ilgili, kızı Sezin Erbil'den duygulandıran bir paylaşım geldi.

İki beyin damarının tıkanması sebebiyle hastaneye kaldırılan ve yoğun bakımda tedavisi süren Mehmet Ali Erbil ile ilgili olarak yeni bir paylaşım yapıldı. Kızı Sezin Erbil, kendi fotoğrafının altına, babasıyla ilgili duygularını aktardı. Erbil'in açıklaması şu şekilde:

"Çok şükür 37.haftaya girdim. Karnımda kızım var diye babama daha az ağlamaya çalışarak geçiyor günlerim. Hamdolsun babam çok güçlü bunu da yener diyorum. Allah izin verirse normal doğum için bekliyorum, kızımı sağlıkla kucağımıza almak en büyük dileğim. Doğumum; babamın kaldığı hastanede olacak, kızımı dedesinin odasına götüreceğim inşallah. Hem küçükler büyüklere giderler öğrensin kızım. Çok soran olmuş hamilelikte 20 kilo aldım, doktorum biraz kızıyor ama dikkat edecek gücü kendimde bulamadım, siz beni örnek almayın."

İŞTE O PAYLAŞIM;

mwuHt_1574666642_0086.jpg

DOKTORUNDAN AÇIKLAMA

Yaklaşık 15 gündür hastanede yatan sanatçı Mehmet Ali Erbil hakkında, doktoru Jan Klod Kayuka tarafından bir açıklama geldi. Kayuka, “Baş ağrıları daha da hafifledi ve tedavisi devam ediyor. İnşallah haftaya hastaneden çıkabilir.” açıklamasında bulundu.

SEZİN ERBİL'DEN PAYLAŞIM

Sezin Erbil, yoğun bakımda tedavi gören babası Mehmet Ali Erbil için bir paylaşımda bulundu. Erbil, "Sen benim gözümde gerçek bir kahramansın babam. Senin çektiklerini başkası çekse isyan ederdi." paylaşımında bulundu.

İŞTE O PAYLAŞIM;

163ma_1573797061_6838.jpg

DOKTORUNDAN AÇIKLAMA

Sanatçı Mehmet Ali Erbil’in doktoru Jan Klod Kayuka'dan açıklama geldi. Kayuka, Erbil'in ameliyat olacağı iddialarıyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Mehmet Ali Bey’in ameliyat olması gibi bir durum şu an söz konusu değil. Toplardamar sisteminde iki noktada pıhtı var. Bu da aşırı baş ağrısı yapıyor. Ağrısını ve pıhtılaşmayı önleyen tedavi süreci devam ediyor. İki gün önce de kaçış sendromu hastalığıyla ilgili ilaçlar aldı. Şu anda durumunda bir değişiklik yok. Bu tür haberler ailesini çok yıpratıyor. Biraz daha hassasiyet lütfen.”

NE OLMUŞTU?

Bir süredir yoğun bakımda tedavi gören Mehmet Ali Erbil'den yeni bir haber geldi. Erbil, bugün ameliyat olacak. Sanatçının omuriliğinden sıvı alınacak.

KIZ KARDEŞİNDEN AÇIKLAMA

Ünlü sanatçı Mehmet Ali Erbil, beyninde oluşan tıkanıklık gerekçesiyle hastaneye kaldırıldı. Son anda yetiştirilen sanatçı hakkında ilk açıklama, profesör kız kardeşi Yeşim Erbil'den geldi. Erbil, abisinin doktor gözetiminde olduğunu ve beyninde kan akımının yavaş ilerlediğini söyledi.

CANLI YAYINA ÇIKIP AĞLAMIŞTI

Ünlü oyuncu Mehmet Ali Erbil, aylar süren yoğun bakım tedavisinin ardından ilk kez bir canlı yayına çıktı. 2. Sayfa adlı magazin programına katılan Erbil, tedavi süreci ve sonrasını, gözyaşları içerisinde anlattı. İşte Erbil'in açıklamalarından satır başları:

C2w6f_1569573171_999.jpg

'Şanslıyım ki hiç hatırlamıyorum o süreci. Neler yaşamışım, bilmiyorum. film gibi. Yoğun bakımdan çıkıp, normal odaya geçtiğimde hiçbir yerim oynamıyordu. İlk parmağım oynadığında, 'Allah'ım çok şükür' dedim.' Biraz sol ayağımda kopukluk var. Doktorlar 'eninde sonunda yürüyeceksin' dediler.'

'Ambulans gelmiş, acile götürmüşler. Doktor 'Ben bunu toparlayacağım 3 günde çıkacaksınız' demiş. Sonra bir şey batıyor bana. Doktor iğne yapıyor. Ağrı geçmiyor. Parçalı kırık olunca her şeye batmış. İlk akciğere batmış, onu kurtarmışlar, böbreklere zarar vermiş. diyalize bağlamışlar beni. Bir gecede iki kez ameliyat etmişler beni.'

zCq2v_1569573267_7215.jpg

'Kaçış sendromunu tetikledi. Yürüyememem o yüzden kaynaklanıyor. Ayağa kalkacağıma hiç inanmıyordum. Kardeşime ve eski eşime, 'Böyle bir durum olacaksa benim fişimi çekin.' dedim.'

'Her şey insan için. O banyoda 5 kez benzer kaza atlattım. Daha önce hiç düşmedim. Çünkü dengeliyimdir.'

'AYLAR SONRA BOĞAZ TURUNDA'

253 gün boyunca yoğun bakımda tedavi gören sanatçı Mehmet Ali Erbil, normal hayata karışmaya başladı. Aylar sonra ilk kez denize açılan Erbil, dostlarıyla bir boğaz turu gerçekleştirdi. Erbil, mutlu halleriyle dikkat çekti.

KJYIo_1568874074_4924.jpg

Sanatçının hastaneden çıkmadan önceki son durumunu kızı Yasmin Erbil, "Babam hastanedeki son günlerini geçiriyor. Önümüzdeki günlerde nasipse artık evde olacak. Durumu çok çok iyi. Bir kez daha bu zor zamanlarda bizimle beraber olan herkese çok teşekkür ediyorum." sözleriyle açıklamıştı.

4KbcI_1560147016_2137.jpg

Üst Alt