Son Konu

Hülya Avşar'dan Cansu Canan Özgen'e esprili gönderme!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
hulya_avsardan_cansu_canan_ozgene_esprili_gonderme_1623223555_7422.jpg

Hülya Avşar, esprili İlber Ortaylı paylaşımıyla gündem oldu. Prof. Dr. İlber Ortaylı'nın canlı yayında Cansu Canan Özgen'e "Maşallah, şuna bak" demesine gönderme yapan Hülya Avşar'ın "Ben gideceğim, gerimden 'ne hoşmuş' diyeceksin tamam mı? Ben duymuyormuşum gibi" dediği toplumsal medya paylaşımı toplumsal medyayı salladı.
HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN
Hülya Avşar'ın Prof. Dr. İlber Ortaylı ile olan esprili paylaşımı toplumsal medyada gündem oldu. Daha evvel İlber Ortaylı'nın Cansu Canan Özgen'e "Maşallah, şuna bak" dediği anlara gönderme yapan Hülya Avşar'ın ünlü profesöre "Ben gideceğim, ardımdan 'ne hoşmuş' diyeceksin tamam mı? Ben duymuyormuşum gibi" dediği toplumsal medya paylaşımı hayranlarını güldürdü.

Hülya Avşar, Instagram hesabından İlber Ortaylı ile birlikte yer aldıkları manzaralarını paylaştı. Ünlü hoş paylaştığı görüntüsünden daha evvel İlber Ortaylı'nın canlı yayında Cansu Canan Özgen'e "Maşallah" demesine esprili bir göndermede bulundu. Avşar kızı, "Ben gideceğim, gerimden 'ne hoşmuş' diyeceksin tamam mı? Ben duymuyormuşum gibi" dediği toplumsal medya paylaşımı binlerce beğeni ve yorum aldı.

'MAŞALLAH'

Prof. Dr. İlber Ortaylı'nın Hülya Avşar'ın bu kelamlarına karşılık "Maşallah, hala hoşmuş" diyerek kahkaha attığı görüldü.

NE OLMUŞTU?

Sunucu Cansu Canan Özgen, Instagram üzerinden İlber Ortaylı'yı konuk ettiği yayının sonunda, 'Hocam teşekkür ederim, sıhhat sıhhat diliyorum, görüşmek üzere' demiş ve İlber Ortaylı 'sağol' diye cevap vermişti. İlber Ortaylı daha sonra "Maşallah şuna bak" demişti.

Üst Alt