Son Konu

Anlatınca Roman dediler. Benim Yeniden Bi Sorunum var

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Birazcık uzun lakin okuyun lütfen

Ya arkadaslar benim 3 ay dargın kaldığım sonra barıştığım aşkımla tekrar bi problemim var daha önce de konu acmıstım barısınca eskigibi olcak mıyız diye 3 ay konusmadık fazla iyiyiz ama yine bi sorun var ben onun en yakın arkadasıyla 3 hafta cıkmıstım ve aralıksız onu problem ediyordu neyse bizim meslek en sonunda oldu O da beni hafiften sevmeye başladı fakat bana soğuk davranıyor telefonla msj atma dedibabası nedeniyle cilalı dedim, dısarda da bulusmucaz dedi ona da cilalı her hâlükarda sonraları olur dedim derhal cok cekingen benim onu sevdiğimi 9 aydır biliyor gercekten seviyorum teklifimi kabul etti lakin ellerinden 1 kere bile tutamadım sevmiyorum pek şeyleri diyor işlenmiş dedim Zorlamadım fazla, sonradan beni sevdiğini söylemicek misin diyorum bana böylece şeyler sorma diyor söylemem benden bekleme diyor ben de gitmiyorum üzerine tekrar

Hediyelerii zaten almıyor eve götüremez lakin ne biliyim coladır çikolatadır felan alınca çok baskı alıyor ben onları alınca kendimi kötü hissediyorum diyor bi manâ veremiyorum babası bizim bu durumu öğrendidğinde baya bi kızmış buna ondan çok korkuyor babası felan öğrenirse diye Ben tekrar üsütne gitmiyorum dediği her şeyi yapıyorum lakin o hiç bir şey yapmıyor

Dün tekrar konusuyorduk o üni için baska şehire gitcek ben de gelceğimi söyledim anneme babama nasıl sölücem dedi fotoğrafını işstemiştim dün vesikalık yok cektirmedim yeni dedi ben de cektir dedim iki yıl daha sonra cektircem fakat o vakit da sana veremem dedi defalarca benden uzaktan olcağını söylüyor ben de niye vermiceksin ki dedim sonra konu acıldı ayrılcaz işte lise sonda dedi(lise 2 yiz) bende ayrılsak bile unutmam seni dedim unutursun unutursun merak etme dedi ben de unutmam dedim sen unutur musun sen unutunca ne olcak dedim O da ben unuttuğumda sen de unutmuş olcaksın dedi demesiyle başımdan altında kaynar sular döküldü hüngür hüngür ağlamaya başladım sonra işte dısarı cıktım sınıftaydım geri geldim o da baya ağladı bizim halimiz ne olcak hiç bilmiyorum ya ne yapıyım nasıl davranıyım ne diyim sizden bi destek bekliyorum

Üst Alt