Son Konu

Ünlü sosyetik güzel Aslıhan Doğan eşi Arda Turan'a destek oldu!

klimaci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
unlu_sosyetik_guzel_aslihan_dogan_esi_arda_turana_destek_oldu_1589980395_7776.jpg

Ünlü futbolcu Arda Turan resmi bayramlarının ismini karıştırdı. Turan, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı yerine 23 Nisan Ulusal ve Egemenlik Çocuk Bayramı dedi.

Sosyal medya hesabında paylaştığı videoda bayramları karıştıran Arda Turan ağır eleştirilere maruz kaldı. Daha sonra açıklama yapan ünlü futbolcu, oruçlu olduğunu ve iyi olmadığını açıkladı. Ancak yine de eleştirileri engelleyemedi. Turan'a eşi Aslıhan Doğan'dan destek geldi. İşte o açıklama:

TM06B_1589980254_913.JPG

Futbolcu Arda Turan son yıllarda hayatındaki bütün insanların tek tek gittiğini belirtti. İkinci çocuklarını heyecanla beklediklerini ifade eden Turan, eşi sosyetik güzel Aslıhan Doğan'a yardım ettiğini ifade etti. İşte Arda Turan'ın açıklamaları:

"Ben zamanında insanlara çok güvendim. Sorunlarını çözmek için elimi taşın altına koydum. Kalbimi, evimi açtım. Çok kolay ulaşılabilir oldum. Pişman değilim ama hata yapmışım. Benim ağzımla kalbim arasında mesafe yoktur. Şimdi bedelini ödüyorum."

pNq1s_1589012092_3125.jpg

ASLIHAN DOĞAN'DAN HAMİLELİK AÇIKLAMASI!

İlk çocukları Hamza Arda’yı Ekim 2018’de kucaklarına alan Arda Turan ve Aslıhan Doğan çifti geçtiğimiz aylarda ikinci kez anne ve baba olacaklarını öğrendi. Doğan, 6 aylık hamile ve sadece 2 kilo aldı. Sosyetik güzel katıldığı bir sosyal medya canlı yayınında "Hamileliğine rağmen formda kalmak için yemek yemiyor" eleştirilerine yanıt verdi. Doğan, “Kendim kilo almayacağım diye karnımdaki bebeğimi düşünmemezlik yapamam” şeklinde konuştu. Ayrıca Doğan, nasıl beslendiğini "En sevdiğim öğün; kahvaltı. Sağlam yaparım. Yumurtaya asla ‘Hayır’ demem. Protein ve kalsiyumu eksik etmiyorum. Yoğurt vazgeçilmezlerim arasında. Sadece karbonhidrattan biraz uzak duruyorum. İlik suyu da içiyorum. Hem bağırsaklarıma, hem cildime iyi geliyor. Üstelik ben Hamza Arda’ya hamileyken de neredeyse kilo almamıştım" sözleriyle açıkladı. Futbolcu eşinin karantina sürecinde evde kendine yardımcı olduğunu belirtti. 

cAFg2_1588665560_4144.jpg

ARDA TURAN SİTEM ETTİ!

Son zamanlarda olaylı bir şekilde magazin gündemine gelen futbolcu Arda Turan, baba olmaya hazırlanıyor. Evlendikten sonra hayatının çok değiştiğini vurgulayan Turan, tam bir Galatasaray hayranı olduğunu vurguladı. Ünlü futbolcu bu yüzden Galatasaray'la ilgili gelen sorulara cevap verdiğinin altını çizdi. Turan konuşmalarına işte bu sözlerle devam etti: 

"Benim kariyerimin aynısını yaşamış insanların burnundan kıl alabiliyor musun? Ama bana her şeyi yaptılar, çok üzerime geldiler. Ben bunları yaparken beni eleştirenlerin çoğu o zaman 10 yaşındaydı. Ama şimdi ellerine telefon alıp, beni eleştirebiliyorlar. Sürekli sosyal medya da bir şeyleri eleştirmek, dalga geçmek çok üzücü. Kariyerimde bir düşüş başladığı zaman patır patır dökülen insanları gördüm. Bütün insanların gerçek yüzlerini görmüş oldum. Çoğu kişi benim düşmemi, gerilememi beklemişler."

4g9uy_1588579103_4471.jpg

ASLIHAN DOĞAN: ÇOCUĞU TEK BAŞIMA DOĞURABİLİRİM!

Geçtiğimiz haftalarda gardırobundaki pahalı kıyafet ve aksesuarlarla gündeme gelen futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan, ikinci çocuğuna 6 aylık hamiledir. Doğan, katıldığı bir magazin programında hamileliği çok sevdiğini açıkladı. Doğumdan korkmadığını dile getiren sosyetik güzel, 2. doğumuna tek başına girebileceğini söyledi. 

Rrhqg_1586675426_4834.jpg

ASLIHAN DOĞAN'IN AĞIZLARI AÇIK BIRAKTIRAN GARDIROBU!

Aslıhan Doğan, Pelin Kara'nın sosyal medya programına konuk oldu. Doğan, evine dair bilinmeyenleri paylaştı. Doğan'ın toplam değeri neredeyse 1 milyon TL’yi bulan 10 adet Hermes Birkin çantası aynı zamanda 500 bin TL’lik stiletto ve spor ayakkabılarıyla servet değerindeki gardırobu izleyenleri şaşırttı.

Wy7Md_1585900338_0559.jpg

Dolaba sığmayan kıyafetlerini annesinin evine gönderdiğini ya da bavula koyup kaldırdığını söyleyen Doğan, yeni aldığı ancak doğum sonrası giyeceği bir sürü kıyafetinin de hazır olduğunu söyledi. 

w05bb_1585900378_6954.jpg

Barselona'dan Başakşehir'e transfer olan Arda Turan Beykoz Çubuklu'da oturmaya başladı. Aslıhan Doğan'l evlendikten sonrada burada oturmaya devam etti. Çift ilk çocukları Hamza Arda'yı bu evde kucaklarına aldı. Ancak ikinci çocuk müjdesiyle ev hayatlarını değiştirmeye karar verdi. Turan, 2 dönüm bahçeden oluşan kocaman bir villa satın aldı. Virüs nedeniyle dekorasyona ara verildi. 

WHGx4_1585828403_4004.jpg

EVİMİZDE MUTLUYUZ PAYLAŞIMI!

6 aylık hamile olan Aslıhan Doğan, geçtiğimiz aylarda hamilelik sürecinde kilo almamasıyla gündem olmuştu. Doğan, sağlıklı beslenip kilo yaptığını ancak ekstra hiç bir önem vermediğini yapısının bu olduğunu dile getirmişti. Aylar sonra ikinci kez anne olacak olan Doğan, koronavirüs salgını nedeniyle evden hiç çıkmıyor. Güzel sosyetik futbolcu eşi Arda Turan ve oğlu ile beraber vakit geçiriyor. Sosyal medya hesabından ise o anlara dair paylaşımda bulundu.

GzK4Q_1585124755_6074.jpg

Futbolcu Arda Turan, uzun bir aradan sonra ilk kez özel hayatıyla ilgili merak edilenleri yanıtladı. Eşi Aslıhan Doğan'ın "eşimin genleri çoğalsın diye çocuk yapacağım" şeklinde açıklama yaptığı iddialarını yalanladı. Turan, hayatındaki insanların kendisini kıskandığını vurguladı. Bu yüzden sosyal medyada hep yalan haberlerin yer aldığını belirten Turan, oğlunun şimdiden top oynadığını söyledi. 

ASLIHAN DOĞAN 5 AYDA 1 KİLO ALDI! İŞTE SIRRI...

Geçtiğimiz akşam futbolcu eşi Arda Turan ile beraber bir arkadaşlarının doğum günü partisine katılan Aslıhan Doğan'ın fiziği şaşırttı. Doğan 5 aylık hamile olmasına rağmen fit görünüşünün sırrını geçtiğimi günlerde açıklamıştı. 

FzFiz_1582787692_1094.jpg

ASLIHAN DOĞAN'IN HAMİLELİKTEKİ FİT GÖRÜNÜMÜNÜN SIRRI!

Hamileliğinin beşinci ayına giren Aslıhan Doğan bu süreçte bir kilo aldı. Bu açıklaması herkesi şaşırtmış olsa da Doğan, bebeğinde kendisinin de gayet sağlıklı olduğunu belirtti. Doğan sırrını işte şu sözlerle açıkladı: "Doktorum bile ‘Bu kiloyla nasıl hamile kaldın?’ diye şaşırdı. Mide bulantıları yüzünden yiyemiyorum, ama sağlıklıyım. Arada hamburger ve patates kızartması aşeriyorum. Her gün yavaş tempoda 45 dakika yürüyorum. Haftada bir gün de hamilelik masajı yaptırıyorum."

NG3YN_1582527136_5602.jpg

Geçtiğimiz akşam eşi Arda Turan ile beraber bir etkinliğe katılan Aslıhan Doğan, hakkında çıkan beşi bir yerde ve eşinin genleri için çocuk yaptığına dair olan iddialara açıklık getirdi. Doğan oğlu için böyle bir birikim yaptığını doğrularken, eşinin genleri çoğalsın diye çocuk yapmaya devam edeceği haberlerini ise yalanladı. Çocuk yapmak istediğini belirten Doğan, ancak bu açıklamanın kendisine ait olmadığı ve böyle cümlelerin hoş olmadığını söyledi. 

oh8G6_1581845418_0584.jpg

2. KEZ ANNE OLMAYA HAZIRLANAN ASLIHAN DOĞAN 4 AYDA YARIM KİLO ALDI!

İkinci kez anne olmaya hazırlanan sosyetik güzel Aslıhan Doğan, hamileliğinin ilk dört ayında sadece yarım kilo aldığını söyleyerek şaşırttı. Beşinci aya girmesine rağmen karnının belli olmamasının sırrını söyleyen Doğan, düzenli yürüyüş ve pilates yaptığını bol bol da esmer pirinç ve kinoa yediğini söyledi. Ayrıca tükettiği suyun içerisinde mutlaka nane ve limon kattığını da söyleyerek sağlıklı beslendiğini belirtti. 

omuxy_1581490295_3761.jpg

OĞLU İÇİN BEŞİ BİR YERDE ALIYOR!

İddialara göre sosyetik güzel Aslıhan Doğan, oğlu Hamza Arda'nın eğitimi için değeri 10 bin TL olan beşi bir yerde topladığı söylendi. Hatta Doğan'ın ikinci oğlu için de bunu yapacağı konuşuldu. Doğan geçtiğimiz günlerde bir röportajında çocuk bakmayı çok sevdiğini bu yüzden eski insanlar gibi birden fazla çocuğunun olmasını istediğini açıkladı. Bu yüzden ne kilo takıntısının ne de vücudunun bozulacağını kafaya takmadığını söyledi. Ayrıca ikinci oğlunun ismi hakkında da "Allah'ın Aslanı" anlamını tamamlamak için ilk oğluna Hamza ikincisine de Aslan koymak istediğini belirtti. 

i4Yu4_1581241345_1349.jpg

ASLIHAN DOĞAN'DAN OĞLU HAMZA'YA DUYGUSAL DOĞUM GÜNÜ PAYLAŞIMI

Sosyetik güzel Aslıhan Doğan, sosyal medya hesabından eşi Arda Turan'ın doğum gününü oğlu Hamza ile fotoğrafını paylaşarak kutladı. Doğan, paylaşıma "Artık en iyi 2 arkadaşın var. Diğeri de yolda :) İyi ki doğdun... Seni seviyorum" notunu yazdı.

dcI5i_1580455698_5953.jpg

2018 yılında sosyetik güzel Aslıhan Doğan'la ile evlenen Arda Turan, evliliklerinin ilk meyvesi Hamza'yı kucaklarına aldı. Bir röportajında çok çocuk istediğini söyleyen Aslıhan Doğan, geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu öğrendi.

3JMlS_1578552827_7825.jpg

İkinci kez erkek çocuğu doğuracak olan Doğan'a eşi Arda Turan'dan doğum hediyesi geldi.

Eşine karşı oldukça bonkör olan Turan ilk doğumda 2.5 Milyon TL'lik araba hediye almıştı.

JvP3d_1578552868_9217.jpg

Doğan ikinci hediyesini sanattan yana kullandı. Eşinden Heykel isteyen Doğan, önümüzdeki günlerde hediyesine kavuşacağı öğrenildi. 

Üst Alt