Son Konu

geçen günkü rüya

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba ben 2 yıldır bir kızı sevdim 2 yıldır onla konuştuk lakin hislerimi ona açtığım vakit tam bir gün önce bir erkek arkadaşı olduğunu söyledi yani benim onu sevdiğimi söylediğim günden bir gün önce ; o diğer birine onu sevdiğini söylemiş Bu şanssızlıktan sonra insanlara güvenim kalmadı asosyalin teki oldum O kızın beni sevdiğinden emindim çünkü o diğer erkek arkadaşına , bana ne yaptıysa ona da yaptı Mesela onun da omzuna dokundu ona da göz kırptı ona da konuşurken saçıyla oynadı falan lakin neden 2 yıllık arkadaşı yerine yeni tanıştığı birini seçim etti?? Neyse başıma gelenleri anlattım acilen sıra geçen gün gördüğüm rüyada

Her zamanki gibi gece geç saatlere dek uyuyamadım en sonunda gözlerim yoruldu ve mecburen uyumak zorunda kaldım nedense içimden bir ses kabus göreceksin uyuma diyordu fakat dinlemedim ve uyudum Gözlerimin içinde sözde parti varmış gibi bir olay oldu kesintisiz yanıp sönen olağandışı bir ışık gözlerime geldi bir yana da ezanı duyunca korkudan uyanmaya çalıştım uyanamadım neyse oysa çok uzun sürmedi daha sonra uyudum ve rüya gördüm rüyamda sevdiğim kızla gülerek koşuyorduk bildiğiniz dükkanlar tabi yanaydı benim kolumdan tutuyordu ve gülerek koşuyorduk çok güzel bi histi kahkalar falan atıyorduk en sonunda uyandım ve neden bu kadar tez bitti diye kendi kendime küfür etmeye başladım kendi psikolojime küfür ediyordum o rüyayı bitmiş görmeye çalıştım lakin olmadı

Ben bunları size anlattım çünkü bu rüyadan daha sonra kalbimde şahane bir acı oluştu fakat maddi bir şey yok Zihnim de ayrıntılarıyla o rüyayı yeniden görmek istiyor o kızı her tarafta görmek istiyor nedense Konuyu en iyi buraya açabildim lütfen destek edin

Üst Alt