Son Konu

Ne yapacağımı bilmiyorum size danışmak istedim

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar takriben 4045gündür kızla snap olsun insta olsun wp olsun aralıksız konuşuyoruz Bir sevgili çift nasılsa bizde öyleydik her şeyimizi birbirimize anlatırdık Ancak kız yalnızca yazın 1 aylığına gelecek bide okulun kapanmasına 1 hafta kala gelmişti(diğer şehirde yaşıyor) öyle tanışmıştık Daha Sonra snapleştik falan gece 3e4e değin konuşuyorudk hergün Neyse ben 3 gün önce kıza açıldım Kız saat 10'da ilk olarak günaydın yazdı saat 12de de anlattı işte ya aslındaa yeni tanışıyoruz sakın yanlış kavrama lakin güven problemim falan var dedi daha yeni yok mi dedi bende haklısın falan yazdım peşinde ben hiç konuşmayız bundan böyle dedim çünkü bir nevi reddedildim kız 2 saat daha sonra falan tekrar hiç bir şey olmamış gibi konuşmaya başladı hatta 3 gündür öncekine tarafından daha artı snap atıyo daha pozitif mesaj atıyo Derhal arkadaşlarım olm tavır kız seni protez olarak kullanıyo diyolar ama diyorum kız o kadar biri değil falan onlarda biliyo diyolar o zaman arkadaşlığını kaybetmek istemiyor diyolar Ben de ne yapsam bilemedim arkadaşlar sizce? Bide bir kaç arkadaşım olm reddedilmemişsin kız dahada konuşmak istiyo falan diyo

Üst Alt