Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Bilgilihocam

Yalnız Olmaktan Bıktınız Mı

Yalnız Olmaktan Bıktınız Mı

Yalnız Olmaktan Bıktınız Mı

Kim Yalnız Olmak İster ki

Kim yalnız olmak ister ki? Hem kim sürekli kendiyle dertleşmek ister ki. Hele bir kadın ilgiye ve duygusallığa bu kadar açken kendisine güzel sözler söyleyen bir erkeğin varlığına ihtiyaç nasıl duymaz. Elbetteki  ister kadın olun ister erkek olun, mutlak karşı cinsle bir araya gelmediğiniz müddetçe sürekli eksik ve sürekli yarımsınız demektir.

Kadınların Oyunu

Toplumumuzda kadınlar sürekli erkekleri itmek ve ulaşılmaz olduklarını ispatlarcasına onlara dünyalarını kapatmakta ustalaşmışlardır. Erkeklerimiz rededilmekten korkmazlar mı? Korkarlar elbet. Belki hoşlandığınız birinin sizinle ilgilenmesini beklemişsiniz ancak size yaklaştığında ondan kaçma oyunları oynamışsınızdır. Yalan mı? Peki sizin dünyanıza girebilecek ve belki de yatağınızı çekinmeden paylaşacağınız erkek profili nedir? Zengin mi? Yakışıklı mı? Dürüst mü? Eğlenceli mi? Güçlü mü? Hangisi? Gerçekten hepsi deseniz haklısınız. Ancak kadının unuttuğu bir şey vardır:
Doğru ve mükemmel erkek için zaman kaybetmek kendi hayatını katletmektir. Şimdi herkesin dört dörtlük olmadığını kabullenerek beğendiğiniz ve birlikte olmak istediğiniz erkekleri hayal etmenizi istiyoruz.

O Erkek…

Bunlardan bazıları iş hayatınızda, bazısı sokağınızda belki aynı semtte oturduğunuz, bazısı da hiç merhabanız olmadığı halde ilgi duyduğunuz erkekler. Belki arada sırada otobüslerde ve duraklarda sıkça gördünüz o erkek… Şimdi bunlardan hangisinin sizinle çıkmasını isterdiniz? Aklınızda birinin olduğunu varsayalım. Acaba onun  yakın zamanda sizin yanınıza gelip merhaba diyeceği ya da sizden hoşlandığını söyleyeceği hangi ortamın oluşması mümkün? Hiçbir ortam… Çünkü sen sevgili kardeşim erkeklerden kaçmak konusunda ustalığını her zaman konuşturdun. Sana baktığında görmezden geldin. Hem kaçtın, hem de gelsin benden hoşlandığını söylesin diye bekledin. Belki damdan düşer gibi arkadaşlık teklif etsin diye düşündün. Sence bu beklentin mantıklı mı?

Git ve Erkeğini Al

Eğer yalnızlıktan kurtulmak istiyorsan erkeğini seçeceksin ve gidip onu alacaksın. Ya da gelip seni alması için kapılarını ardına kadar açacaksın. Ümit ve cesaret vermediğin ve belki hatta merhaba deyip bir bahaneyle örneğin saati sormadığın bir erkekten sana yaklaşmasını hala bekliyorsan divane olmalısın. Türk erkeği gururludur. Yüzü yırtık ve hovarda olmadığı müddetçe ayağına gelmez ve sana kendini açmaz. İstediğin erkeği almak ve onunla olmak istiyorsan kısacası bu yanlılıktan kurtulmak istiyorsan.

Git ve Erkeğini al

Bekleme. Çünkü  zaman acımasız bir şekilde geçiyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.