Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Bilgilihocam

Yaz sıcaklarında bebek bakımı

Yaz sıcaklarında bebek bakımı
  • SAĞLIK
  • 20 Nisan 2018
  • 83 KEZ OKUNDU

Yaz aylarında bebek bakımı yaz mevsiminde bebek bakımı yazın bebek bakımı nasıl olmalı yazın bebeklerde dikkat edilmesi gerekenler yazın çocuk bakımı sagliksiteniz.com’da! Derdini anlatmakta güçlük yaşamış minik çocuk ve bebekler…

Yaz aylarında bebek bakımı yaz mevsiminde bebek bakımı yazın bebek bakımı nasıl olmalı yazın bebeklerde uyarı edilmesi gerekenler yazın çocuk bakımı sagliksiteniz.com’da!

yaz-sicaklarinda-bebek-bakimi

Derdini anlatmakta güçlük yaşayan ufak çocuk ve bebekler yaz aylarında gelişen sıcaklıklardan dolayı çok etkileniyor ve bu sebeple de kesintisiz gözyaşları içinde sorunlarını anne ve babalarına iletmeye çalışıyorlar. Yaz mevsiminde bebek bakımında ailelerin çok titiz olmasını öğüt eden uzman doktorlar, bilhassa de yazın güneş çarpması, su kaybı, gıda zehirlenmesi gibi sorunlara aleyhinde çocukları korumayı tavsiye ediyor.

Yaz aylarında çocuk bakımı konusunda uzmanların verdiği bilgiler şunlardır:

3-6 yaş grubundaki çocuklar saatlerce dışında oyun oynamaktan büyük tutku alırlar, yaz ayları geldiği süre çocuklarınızın ayrıca maddesel ayrıca de ruhsal sağlığı açısından dışarıya süre geçirmelerine müsade verin.

Ayrıca bebeklerinizi keza de çocuklarınızı vücuduna güneş kremi sürmeden dışarı çıkartmayın. Bebeklerin terlemesini önlemek için ise sadece rüzgarı önleyen, kalın olmayan pamuklu şapkalar takın. Sentetik ve terleten kumaşlardan hazır kıyafetleri giydirmeyin. Yaz mevsiminde bebek bakımı tavsiyeleri arasında en önemlisi de taze sebze meyve ile beslenmedir.

Yaz sıcaklarında bebek bakımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.