Son Konu

2 tane sorum var! -kavga,beyin fırtınası,hafıza alışverişi-

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ilk Kez merhaba arkadaşlar, şunu spesifize etmek istedim ama burda bir fazla arkadaş onunla nasıl tanışırım nasıl arkadaş olurum gibi konular açıyorArkadaşlar fikir alış verişi yapıyor bu çok güzel kafalarında sürüyle plan yapıyorlar Fakat gelgelelim onun karşısına geçtiğimiz vakit tüm planlar aniden unutuluyorİşte benimki de bunun gibi bişey
1Benim de alaka duyduğum biri oluyor ve yukarıda belirttiğim gibi sorunlar yaşamıyorumÇok sıcacık konuşuyorum dost oluyorum hatta yakınlaşabiliyorum lakin bi yerden daha sonra o sevgili aşamasına geçecek adımlarda tıkanıyorum Nasıl desem mesela hiç tanımadım birisi gittim tanıştım konuştuk filan canımlı cicimli konuşmalar hatta daha ilerisine dek geliyor fakat sonrası değil Ilk Olarak bu konuda fikri olan arkadaşlar fikirlerini yazabilirlerse sevinirim
2Geçenlerde bir kız vardı,okulumuzdan Uzun bir zaman gözümü ayıramayıp daha sonra hoşlandığımı fark ettiğim lakin bir üst sınıfta ne eyvah ancakFacebook üzerinden dediğim gibi hiç zorlanmadan konuştumOkulda da voleybol filan oynarken pek benzer ortam filan sonra okul çıkışları otobüs filan birlikte beklerdik Bir gün basketbol oynuyordum ben arkadaşlarımla, hava atmak anlamında söylemiyorum fakat iyi oynarım en azından Sonradan onun bana baktığını fark ettim Neyse ya bakmıyordur filan diyip oyuna devam sonra çıkışta arkadaşım geldi yanıma emre seninki bugün seni kesip duruyordu hayırdır filan çok belirli oluyordu sana baktığı filan dedi Bunun gibi bir durum daha yaşandı Ama normalde çıkışlarda birlikte otobüs beklerken derhal durağa ya gelmiyor yada durağın bi ucunda bekliyorSoğukmuş gibi duruyor Bağlı bunlar benim moralimi fazlasıyla bozuyor Yarı kaçıyormuş yada beni görmekten rahatsız oluyormuş gibi bi havası evet
Evet bu 2 konuda fikirleri olan arkadaşlar,beyin fırtınası tartışma yapmak isteyen arkadaşlar yazarlarsa fazla hoşnut olurum teşekkürler

Üst Alt