Son Konu

abi - kızkardeş diyalogları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
abi kızkardeş diyalogları Abiii, burda cips vardı nooldu? Yedim E burda kurabiyeler vardı? Onları da yedim Yaa kolayı nereye koyduun? İçtim Boşan da semerini ye be yuh!Burda yarım bi çukulata var,yiyorum ona kadar! Yiyemezsin kiii,yaladım ben onu!!!! Abi nehir bardakları nerdee? Ulan bi de evin kızı olucaksın, şaşırma bi şey yaa!!! Ya söylesenee Tuvalete bak,rezarvuarın içindeydi en son E hani yok burdaa Abi ojemi gördün müü? Ben sürüyorum şindi,bi dakkaKurusun,rütuş yapıp vericemManyak mısın kızım sen,ne biliyim ben senin ojeni!? Ya abii fırın nasıl açılıyodu??? Açıl susam açıl diyosun açılıyo Saçımı kestirdim baak,nasıl olmuş? t üme benzemişsin Yaa anne! üme benzemişsin diyooo! Öyle mi dedim?Pardoooon,me hakaret etmişim! Ya annneeee! Baak,kaşlarımı aldırdım!Nasıl olmuuş? Yuh,alna baak!Atatürk hava limanı gibi! Böhüüüüüüü! Ciyaaak örümceekkkk,anneciimm! Spiderman'in posterini odana asarsın fakat Abi saç kurutma makinesini gördün müüüü??? Valla tost makinesiyle sevişiyodu en son Bi kere de içten yanıt ver bee! Işlenmiş beee,yedim Bak,buna inanırım işte Kimdi o ? Kim kimdi? Arayan Ne süre? Henüz telefonda konuştuğun kimdi diyorum,lafı dolaştırma! Osman HımmOsman senin 190'a 90 bi abin olduğunu biliyo mu? Ee bilmese de olur bence!!! Hımm Biricik kardeşim benim,dünyanın en hoş kızkardeşi,cinimm Param yok,su getiremem,bakkala gidemem,ders calışıyom Allah cezanı vermesin,ben istemesem seni yapmıyolardı ama! Kalk,yemek ısıt bana!Hadi koş koş koş,fırla! Ya bi gün de kendin yap bi işini ya!Allahım neydi günahım? Ne?Yarın gece çıkmak istemiyo musun? Dolma mı,tavuk pilav mı?! Kız git,bana hede hodo al getir bakkaldan Getirmem! Getir lan! Getirmeem,kendin al! Döverim! Dövemezsin! Döverim!!! Dövemezsiiiiin! Gıdıklarım! Hangi bakkal demiştin abi?  

Üst Alt