Son Konu

Acılar bitti artık

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Acılar bitti artık Ben tuğba özerk'i seviyorum sesi güzel bide en son çıkardığı albümündeki biter çikolata şarkısıda harikaacilarbittiartik5c4e6f030359balt :D Big Grin :DEvliliğinde çok sıkıntılar çektiğini anlatıyor inaşllah bundan sonra evleneceği erkeği iyi secer 1548644093 1548644093 acilarbittiartik5c4e6f0330a40acilarbittiartik5c4e6f0330a40 acilarbittiartik5c4e6f0330a40 Tuğba Özerk,maceralı biten evliliğini ve yaşadığı baskı günleri anlattı Güzel başlayan bir izaç olaylı bitti ve bu acı deneyim Tuğba Özerk’i “Ya tımarhane ya ölüm diyeceği noktaya kadar getirdi Fakat direndi, kendini bırakmadı, o şiddet günleri atlattı “Acı çektiğim dönemler artık geride kaldı diyen meşhur şarkıcı, yaşadığı sıkıntıları ise son albümü “Aşkın Her Haline yansıttı Benzeri bu albümde daha kadınsı bir Tuğba Özerk’le karşılaştık gibi Siz ne dersiniz? Yaşım ilerledikçe daha hoş oldum illaki şu anki halimi 1819’lu yaşlarımdan daha çok beğeniyorum “Lo Lo Lodan sonra “Bitter Çikolatanın da klibinde mayo giydiniz “Beş sene sonradan hâlâ taş gibiyim seslenmek mi istediniz? Evet, aslında biraz o var galiba Beş sene, kadın için uzun bir süredir “Lo Lo Loda daha küçüktüm, çocuk gibiydim gerçi beğenilmişti şimdi iki, üç kilo fazlam var ama o kilolar daha bir dişi duruyor vücutta bu arada albüm nasıl gidiyor? Umduğunuz gibi gelişiyor mu olaylar? id Promosyonumuz son dakiklik devam ediyor her yerde albümümüzü tanıtıyoruz, anlatıyoruz Onun haricinde konserler de verdik lakin piyasanın durumu hiç güzel yok Dolayısıyla sürekli “ne yapılabiliri düşünüyoruz ıyi olacağına güvenmek istiyorum Bir kirlilik var piyasada, yok yok Daima yaz albümü mü çıkaracaksınız? Benim albümlerim daima o kadar eşit geliyor ılk albümüm yazın çıkmıştı, araya iki sene koyunca tekrar yaza tekabül etti OYUNCULUK DOĞAMDA VAR Ne kadar iddialısınız bu albümünüzle? Bu yazın en iyi albümlerinden biri diyebilirim Siz bu sene meydana çıkan albümlerden hangilerini beğendiniz? Nilüfer ve Sezen Aksu’nun albümünü aldım en son Yeni dönem arkadaşlarımdan en fazla beğendiklerim ise Yalın, Funda Arar, Göksel ve Ziynet Sali İki yıl uzun bir süre mi albüm çıkarmak için? Senede bir albüm yapmayı gönül ister natürel lakin çok kolay bir şey değil Bu kriz piyasasında albüm yerine getirmek birazcık baskı lakin diğer albümü seneye çıkarmaya niyetliyim şu an şarkılarım hazırlanmış zaten Ne süre ilham geleceği belirlenmiş olmaz Yatağınızın başucunda kağıt, kaleminiz var mı? Cep telefonu alırken kayıt özelliği olmasına dikkat ediyorum Aklıma bir şey geldiğinde derhal kaydedebiliyorum Daha önce oyunculuk tecrübeniz olmuştu Bundan sonrası için de düşünüyor musunuz? Fazla istiyorum Bilhassa de sitcom istiyorum Bu işi iyi biliyorum diyemem ama oyunculuk doğamda var Öneri var mı? Önerge oldu fakat takvimlerimiz tutmadı Albüm çalışmalarım vardı, zamanı oturtamadık Fakat şimdi çok istiyorum oyunculuğu BEN AŞKIN ACI HALİNİ DE SEVERİM Albünüzün adı “Aşkın Her Hali Aşkın her halini yaşadınız mı? Yaşadım ve yazdım En hoş hali nasıl oluyor? Ihtiraslı hali Bitter çikolata gibi yani! Adı üstünde bitter; acı Acıyı da seviyorsunuz yani Evet Acıyla besleniyorum Yani bakmayın “Aşkın ihtiraslı ve hoş halini seviyorum dediğime Acı halini de seviyorum Genel anlamda hayatın hüzün kısımlarını kaydeden bir yapım vardır Tatlı hatıralardan çok acı hatıralardan şarkı yapabilirim Bir açıdan da bu acılar size yarıyor; acılardan daha sonra ortaya iyi şarkılar çıkıyor Evet, ama fazla yıpratıyor ve çok yoruyor Acılı süreçler esnasında sizin ilacınız ne? O süreçlerde “Kendimi tımarhaneye kapatsam mı acaba diyorum Çünkü acıya karşısında hap nedir bilmiyorum Süre her şeyin ilacı galiba Zorlu süreçlerden geçtiniz şimdi iyi misiniz? ıyiyim acilen yaşadıklarım hoş şeyler Albümüm güzel, her şey iyi gidiyor Lakin dediğim gibi biraz kendime dönük bir alıcı olduğum için zaman zaman indiriyorum raftan o acıları, önüme koyuyorum Acilen o acılar rafta mı, önünüzde mi? Genel anlamda çok mutluyum Her şeyin ilacı süre Çok acı çekiyorsunuz, ağlıyorsunuz lakin her şey geçip gidiyor İNTİHARIN GÜNAH OLDUĞUNU BİLİYORUM “Çekip gidesim var artık yalan dünyadan demişsiniz bir şarkınızda Nasıl bir ruh haliydi o? ışte o bir yıl önce çok acı çektiğim dönem de yazdığım bir sözdü Hakikaten değil almak, kaybolmak istersiniz ya, öyle hissettiğim anlardan biriydi Lakin şimdi o şarkıyı okurken “Nasıl bu dek acı hissetmişim? diyorum, o sözleri yazdığıma inanamıyorum Hiç intihar etmeyi düşündünüz mü? Onu yapamam her hâlükarda Kendiliğinden olsa ve gitsem bu dünyadan gibi bir düşünceydi o Çünkü Allah’a inancım çok fazladır Bence dinime bağlıyım ıntihar da fazla günah bir şey dinimizde O yüzden aklıma kötü bir şey getirmek istemem Bir şarkınızda da aşk Tanrısı Eros’tan bahsetmişsiniz Eros bazen geliyor, daha sonra gidiyor Bu çok insani bir durum Göz önünde olanların gelip dışarı giden aşkları, hanesinde yazılı olarak kalıyor hep Oysa normalde herkesin yaşadığı bir yaşam bu Aşkı sevgiye dönüştürerek ömrünce sürdürenler de var, o aşkı koruyamayanlar da bundan başka zorlama olan şu var: ışimden dolayı önceki ilişkilerimi gizleme şansım yok benim Başka birisiyle bir şey yaşayacağım vakit, “Ben daha önce onunla olmadım deme şansım kalmıyor BAŞKA SANATÇILARDA ŞARKILARIMI SÖYLESİN Bundan sonraki projeleriniz neler? Promosyonlarım devam ediyor Benim promosyonum pek bitmez Tabii fakat kurallarım var Gündüz kuşağı programlarına gitmem ben Gece ayaküstü röportaj vermem Onun açık havada kadın dergilerine tartı veririm Gazete röportajlarını severim Kendimi açıklama edebileceğim şeylerde olmayı isterim sırası gelmişken tabii konserler de olacak Oyunculuk yerine getirmek istediğimi zaten söyledim dahası şarkılarımı diğer sanatçıların da seslendirmesini istiyorum Özcan Deniz, Yalın, Bengü gibi isimlerle benzer şirkettesiniz Bir Tuğba Özerk albümü yapılsa ve hepsi sizin şarkılarınızı söylese güzel olmaz mı? Olur tabii, niçin olmasın! Fazla hoş olur hem de Bunu bir düşüneceğim  

Üst Alt