Son Konu

arkadaş canımı sıkıyor

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
bir arkadaşın başına gelen bir olaydan dile getirmek istiyorum dertleşme analtıncısına da açabilirdim ama neyse

bu arkadaş aynı benim gibi senelerdir adamın küpkökü olup kimseye ne yanlışı ne de yamuğu olan birisi dışardan harbi yiğit delikanlı duruyor semt esnafları ailesi falan baya iyi arası bu çocuk bir sanal ortamda yazıyor bana hangi sanal etraf olduğunu söylemedi fakat neyse baylar olaya geçeyim bu bir türlü bir kızla dalga geçmeye başlıyor karşısındakinin kız olmadığını bilerek öyle yardırıyor ama kız bir zaman sonradan yalvarmaya başlıyor niye böyle konuşuyorsun benimle diye hassas bir kız kısacası sonradan bu kız bu çocukla cana yakın olmaya çalışıyor huyuna gidiyor zamanla 23 gün daha sonra bu kız bunun numarasını istiyor çocuk 23 saat direniyor vermemekte sonradan kızın yoğun ısrarları sonunda veriyor numarayı ve whatsapp'dan görüşmelere falan başlıyorlar

kız fazla ilgili ve hoş de bir kız bizim arkadaş da yakışıklıdır bakmayın pek yalnız kaldığına onun da kendi çapında bir tatlılığı vardır kızla bir süre konuşuyorlar falan kız bununla buluşmak istediğini falan söylüyor arkadaş da sersemlemiş bir kız daha önce bana bunları söylemedi diye birdenbire bunları duyunca ast şaşırıyor haliyle günler geçiyor ya akşam ya da sabahları işte konuşuyorlar bir türlü günler geçtikçe kızla olan samimiyetleri artıyor lakin arkadaş bu kızdan soğumaya başlıyor kız sorunlarını anlatıyor arkadaşlarıyla gezip dolaştığı zamanları falan anlatıyor kız çok saf nasıl diyeyim size mesaj attığında falan geç cevap verirse eğer kız saniyesi saniyesine ne yaptığını anlatıyormuş (geç cevap vermesinin sebeplerini) arkadaşım bugün bana dedi oysa bu kızı üzmeden artık onunla konuşmak istemediğimi nasıl söylerim dedi bana bugün saçmalama lan dedim böylece bir kız bulmuşsun niye konuşmak istemiyorsun ama dedim kızla konuşurken bundan böyle vicdanım kuytu değil kırgınlık hissediyorum dedi gururum inciniyor vsvs anlattı durdu

efendiler ne desem dinlemiyor hiç olmazsa siz hayrına bi r şeyler söyleyin

anekdot: arkadaşım kendini bildi bileli yalnız bir adam üzüldüm haline çocuğun fakat devam etmesi gerektiğini düşünüyorum

not2: kızın demin hiçbir şeyden haberi yok yalnızca bana döktü bunları zaten benden başka öyle aşırı cana yakın bir arkadaşı da yok

sanatçı da ne hoş söylemiş :

http:2bpblogspotcomGhw83gJaMq+can+yucel

Üst Alt