Son Konu

Arkadaşlar 1.5 Yıldır Seviyorum Yiğitlik Bulamıyorum-Benden Hoşlanıyormu?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arkadaşlar bu konuyu açıp açmamakta fazla bağdaşmama çektim Nese dedim açıyım böylece da cesaretsiz değilim dedim
Olayı anlatıyorum Dikkat uzundur !
Lise1 de benzer sınıfta bi kızdan hoşlanmaya başladm gözlerimi ondan alamıyordumArtık Kaderimde o kızmı var bilmiyorum fakat Hocalar ne zaman sınavda ne zman yerimi değiştirse onun yanında oturuyorum ve heycandan sınavı da yapamıyorum Ama Allahtan deneme sınavı önemli dğeil yani Herneyse 1dönemin sonlarına dürüst Öğretmen bu kızı tam önüme oturttuGaliba Kaderimi yavaş yavaş görebiliyorum dedimSonradan ben bu kızla bi muhabbet ediyorum arkadaşlar o konuşurken o hoş yeşil gümüş karışımı gözlerine dalıyorumUnutamıyorum o anları Artık ona ben aşık olmuştum O daima rüyalarımdaydıBunu ona söylemeliydim lakin nasıl? :S Sonradan Yanımda Oturan KArdeşim dediğim insan görünümlü nese boşver ona anlattım olayı Dedim olum bana takviye et Çocuk Resmi Olarak kıza asılıyo abi Sinirleniyorum başka sıraya oturuyorum mecburen yoksa ben bu çocuğu dayaktan oldurecektim bu olay 3 4 defa oldu lakin inanamazsınız bu çocuğun ona asılmasını uzakta izlerken nasıl içim ağlıyor orda sınıfta suç oluşturan işleyesim geliyor Sonra ben bu kızın benden hoşlandığını düüşndüm çünkü hareketleri pek gibiydi yada ne bilyim içimde bi his vardıZaten yanına oturan kız arkadaşı sanki bizi bi sevgili yapma çabası vardıMektup yazıyordum veremiyorum Tek bulduğum zman Gdip yanına konuşamıyorum korkuyorm içim acıyor neden bilmiyorum lakin o an istemiyorum içimden bi his olm boşver sen platoniğe devam et gibi şeyler söylüyorBu böyle 2 Dönem Sonlarına kadar gittiHaa bu vesileyle bi kez test sınavında başka bi kızın yanına oturdum die suratının asık olduğunu gördümBişe de diyemedimBen zaten zorunluluktan oturdum manâsız yer yoktuArtık bıkmıştım sevmiyecem dedim unutucam dedim Uğraştım fazla kızın kalbini bile kırdımlakin güya inadına daha da yakınlaşıyo gibiydiokul bitti Yaz tatilini onsuz nasıl geçirecektim daha hafta sonu bile geçmiyorkenO dek sıkıntıllar çektim oysa Bilemezsiniz giderken okuldayken kıza sormuştum msn face filan varmı die değil dedi msn var kullanmıyorum dedibende almadım Telefonu vardı biliyorum çünkü arada çantasından çıkartıyordutelefonunu almaya da cesaret edemedimArkadaşlar 90 günlük yaz tatilin 60 gününde rüyamda gördümHepsi farklıydıYok Benim arkadaşımla çıktığını yok işte bana sevdiğini türlü türlü kafayı yiyecektimtatile gittim ;düşünmüyiyim die Abi Yemin ederim Halisülasyonlar görmeye başladm onun bi yerden bana bakıp izlediğini filan görüyordum Sabahları kalktığımda gözlerim defalarca yaşlıydıNese ben kararımı vermiştim sevmekten vazgeçicem diye 10 gün boyunca bilgisayardan kalkmadım biraz da olsa sanki unutmuştum artık rüyamda o yoktu eskisi gibi her zaman aklımda da değildi saat başı aklıma geliyordu Okul başladı ve ben sayısal sınıftayken o da Eşit ağırlaktaydıSAbah erken kalkıp dedimki onu görmemezlikten gelicem ilk gün öyle yaptımçıkışta yanıma geldi ve neden benle hiç konuşmuyosun dedi sessiz kaldım bi iki saniye sonradan Allahtan arkadaşım araya girip konuyu değiştirdiDaha Sonra bu uygulamanın saçma olacağını düşündüm ertesi gün çıkışta yanına gidip birlikte yürüdüm konuştuk konuştuk Haftada 3 4 kere çıkışlarda birlikte yürüyoruz ve arkadaşı bizi defalarca yalnız bırakıyorARtık ona yeniden aşık olmuştum Herşey eskisi gibiydiAklımdan 1 saniye olsun çıkmıyorduUyandığımda birincil aklıma gelen oHerneyse işte benle konuşurken gözlerinin güldüğünü görüyorumBirbirmizi Gördüğümzü vakit gülüşüyoruz filan hani bahçede sırada el altından bakarken bile yakaladımki O beni Herzaman yakalıyor ve bende gözzlerimi kaçırıyorum onun gibi sonra test sınavı olduk çıkışta nasıl geçti diye sordum iyi yok dedi ahh ya dedimÇünkü coğrafya dersinde S harfi çizdim kodladım(bu vesileyle baş harfim S)
BU benim pek hoşuma gitti fakat bundan böyle ona sevgim katlanmıştı içinden çıkınılmaz bi haldeydi Anlatmak istiyordum ona neler hissettiğimi ne dek uğraşırsam uğraşıyım ilk dönem böyle geçti hep ona anlatmak istedim fakat yiğitlik edemedim onun yanında yaklaşınca olm Sxxxx boşver git eve uzan ohh mis gibi yemek yemek filan bilgisayarda açıktır acilen git online oynunu oyna filan diyordu(teklif etmek istediğim süre yani konuya giriş yapıcağım zaman)Bende hiç konuya giremiyordum utanıyrum korkuyorum ve cesaret edemiyorum Çok heycanlanıyorumYav düşünsene daha telefonunu istiyemedim o kadar yakın olmamıza rağmenFazla plan yaptım sinemaya davet edip ordan söylicem diye ama gösteri edemedim işteŞimdi ikinci döneme başladık bu dönemi böle bitirirsek ben kendimi öldürürüm artık Lütfen bana takviyeGaz verin bana Ne söyliyecem nasıl söyliyecem? Cesaretimi nasıl toplarım Sizce kız benden hoşlanıyormu ? birazcık uzattım galiba nese okuyun başka işiniz mi yok giderken Sxxxx adım Zamanınızı Ayırdığınız İçin Teşekkür Ederim

Üst Alt