Son Konu

arkadaslar kıza teklif ederken nasıl bi konusma yapmalıyım lutfen takviye edin

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arkadaslar ben bi kızı seviyorum 45 ay once girdi hayatıma o andan beri belkide birincil kez birisini sevdim ilk kere bi kızda dıs guzellige bakmadan asık oldum hareketleri falan cok hosuma gidiyor fiziksel olarakta cok guzel bi kız
lakin ben ondaki baska ozelliklerine asık oldum daha once ona bunu solemeyi deneyecektimki biriyle cıkmaya basladı oysa suanda kimseyle cıkmıor fakat cok korkuyorum beni istemeyecek diye buyuk ihtimallede arkadasız falan diyip gonderecek beni basından benim ona arkadas olarakta cok ihtiyacım var napcam ben örneğin soyle diyim sınıfta 23 kisi dısında kimseyle takılmıyorum sınıfta herkese karsı cok soguk duruyorum ama bu kıza karsı daha bi sıcak yaklasıyorum yinede ole cok arkadaşça deiliz fakat baskalarına oldugum gibide degilimsimdi 12 gune kadar tam emin olup sevgilisi olup olmadıgından en gec 2 gun icinde solemeyi planlıyorumfakat kabul etmeyecek bunuda biliyorum ilk kere karsıma boyle biri cıkıyor ve ben acıkcası ilk kere birisine acılırken bu dek korkuyorumsizce neler soylemeliyim etkili bi konusma gerçekleştirmek istiyorum %99 kabul etmeyecek fakat

cevabı paylasırım soyledikten daha sonra

Üst Alt