Son Konu

iki arada bi derede..

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arkdaslar ben uzun vakit sonradan asık oldum hayatıma bir cok kişi girdi ama 2 yıldır kimseyi sevemiyordum kısacası soyle soyleyeyim ben eski sevgilime asık oldum galibaCOk garip birsey bizimkiO süre 19 yasındayım dersaneye gidiyorum bu kız bana acılcak falan beni sevdiğini ben biliyorum lakin ben o ara zıppır donemdeyim cok takmadım herneyse universiteyi kazandım bu kız da aklımda fakat uniyi kazandıktan sonradan bu kız bana acıldı bende bsyler hissettiğimi farkettim ve bi kac ay sevgili olduk ama mesafe olduğu için arada ben unide o daha memlekette neyse bunun doğum gunu için ben memlekete gelmedim o ara bitti ilişkimiz cunku o ara hoslandığım baska kız var daha onla konusuyoruz ya bunlar unide birincil yıllar azıcık insafsızca olabilir sonra o kızla cıktım bütün 4 yıl surdu o 4 sene suren kızıda sevdim sağlam sevdim hatta cok acı cektim ayrılırken ama asık olmamıstım seviyodum alıskanlıktı unide hergun evli gibi hayat bağlılıktı ayrıldık bitti lakin o daha cabuk baskasıyla sevgili oldu ben 1 yıl kimseyle olmadım unuttum ben bu 4 takvim olan kızı sonra tak benim eski tam sevgili olamadığım uniye basladığımda ayrıldğm simdi sevgili olduğum kız cıktı karsıma alt eski duygularından eser değil ben eskkisi gibi sanıyorum yelken direği ben senden hoslanıyorum dedim gercekten de bende bi etki bırakmıstı vaktiyle beri emrindeki bu bilmiyorum dedi falan dedi fakat bana karsı cok soğuktu neyse ben arkadas moduna cevirdim bunu tanıdım oda beni tanıdı hergun konusuyoruz bulusuyorz arada fakat o basta dedğim hoslandım senden lafını bidaha benden duymadı oda hiç adım atmadı arkadas gibi mi olduk onuda anlamadım benleyken cok eğlendiğini soyluyor lakin bi bakıyosun bi anda hiç msj atmıyo sonra duruyo yaptığı benim daha once belirttiğim seyler var örneğin bi kızda hosuma giden seyler onu bi sabahtan tak soyluyo ben bunu bunu yaptım diye boyle 1 hafta cok iyiyiz sonra bi bakıyon msj atmıyor ben atınca bsy olmamıs gibi devam ediyoz daha sonra ben atmıyorum o atmadı diye bu sefer o atıyo ben 2 gun msj atmasam ama arada belirtiyorum senden hoslandığımı soyledğim zamanlar boyle biri olduğunu bilmiyorum simdi cok benziyoruz birbrimize onu anladım diyorum sonra o bana zorlama birisin sen diyo ben ona diyorum hiç kanka demez dostum demez bende demem ya boyle cok guluyo ne desem anlamadım ben ama detaylar vermeyimde o kadar hani tanıdıkca asık oldum ben bana cok benziyo ama bi anda kendini geri cekiyo yaptığım esprileri annesine bile anlatıyomus annesi guluyomus faln dedim arkadas olcaz heralde reddedilmeyeceğimi bilsem acılcam kıza gercek anlamda da cok karmasık

Üst Alt