Son Konu

Arkadaşlar Muavin olun ne yapmalıyım

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
merhaba arkadaşlar ben pcden cok iyi anlayan biri olarak lisede okuyan biriyim ailem sürekli ilk kez dersler üniversite bittikten sonra kız işlerine girmemle ilgili sürekli bilinc altıma yerleşti ama benden 8 yaş büyük olan abim beni uyardı cok eksikliklik cekiliyor sonradan o işlere girmeye bak dedi bende karşısında cinse karşısında cok utangac bir kişiligim neyse sınıf arkadaşlarımdan birisi msnimi ekledi doom2 oyunu hakkında konusmaya başladık 7 yasında oynuormuş bende 7 yaşımda doom2 oynuordum ama bi kızın 7 yaşında ve doom oynaması beni cok etkiledi sonradan bircok oyunu oynadıgnını bildigim ögrendim sonradan oyunlar üzerine muhabbetten başladık daha sonra pc bilgilerine gectik cok cok cok artı karşılıklı yanımız var kesintisiz msnde konusuyoruz cok cok cok fazla ama okulda o kadar fazla konusamıyoruz sebep ben olsam gerek kacıyorum etraf yaratyamıyorum utangaclıgımdan dolayı kızda fazla konu acma yanlısı dğeil bütün düşünceleirmiz yaklaşık olarak benzer fakat bn ondan biraz uzun ve daha kiloluyum bu sorun yaratırmı? hesapsızca edemez oldum onu hiç deneyimim olmadıgı icin hiç bişy anlıyamıyorum acılmalımıyım nasıl acılmalıyım ne yapmalıyım acılırsam reddederse bidaha yüz yüze gelemem anyı ortama bile giremem cok utangacım o konuda:S kızlarla konusmaya bile bu sene başladım nerdeyse hiç konusmadım öncesinde arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum ne yapmalıyım (özetle kız msnde benden hoslanıyormus gibi hissediyorum realde uzakta gibi hissediyorum yada bana öle gelio bilmiyorum of offff)

Üst Alt