Son Konu

Artık Aşka Dair Herşey Bitti benim için destek istiorum :(:(

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar belki birazcık uzun olucak lakin kusura bakmayın eğer okursanız ve açıklama yazarsanız allah sizden razı olsun

Ben 13 haziran 2008 tarihinde bi ilişkiye başladım sevgilimle facebooktan tanıştık snra msn falan birbirimizi en ince ayrıntısına kadar bilinen ve 3 ay snra çıkmaya başladıkAma şöle diiim birincil başlarda bnde öle hoşlantı falan eksik vardı ben pek ilgilenmiyodum kızla oda birincil başlarda ilgilenmiyordu lakin snradan kız benden hoşlanmaya başladıki benle ilgilenmeye falan başladı snra çıkmaya başladıkÇok mutlu bi ilişkimiz vardı Herşey çok güzel gidiodu Ne o bensiz yuapıodu nede ben onsuz birbirimize çok aşıktık hemde ölümüne birbirimize o kdar söz verdik ayrılmicaz dieo yazın tatile gitti 2 bçk ay çınarcıkta kaldı bu zaman içinde görüşemedik telefonlada arada konuşuoduk çünkü ailesi birazcık baskıcıydıNeyse uzun zaman farklı kalmak azıcık ilişkimizi yıpratsada geri döndüğünde herşey baştan düzelmiştibi kaç iyi gitti ilişkimiz öpüşmeyye falan başladıkSnra işte kızın hakiki yüzü ortaya çıkmaya başladıDostum dediği insanın ona aşık olduğunu eğer bnle beraber olmassan kendimi öldürcem falan diomuş ve bunu sakladı bendenKötü ortamlara bulaşıodu onlara bulaşmasını önlemem zorlama yapmam anlamına geliomuşGüvenme dediğim kişilerle arklık yapıodu onları sölemem zorlama anlamına geliomuş(yine de snradan gördü ne halt olduklarını lakin neyse)Snra bunu facede emo bi çocuk olarak ekledim hemencecik yavşamaya falan başladı güvenim azaldı ona karşıSatan işlere bulaşıodu onlara karşı onu korumam ona baskı olarak geldiSnra bana fazla zorlama yapıosun ayrılalım falan dedi o anda bütün dünyam yıkıldı benim ben onu o kdar fazla sevioken oda beni sevdiğini sölüoken bana okdar güzel şeyler o kdar yeminler ettikten snra bunları sölemesi fazla kötü oldu çünkü bizim ilişkimiz çok özeldi bitemezdi birbirimizin arasında kuvvetli bi senet vardı bunu bilioduk(Özel şeyler yaşadık ama onları izah etmek istemiorm sırası gelmişken özel derken yalnızca cinsellik deil ) bn bitmiş sen bilirsiin falan dedim oda dedi işte senden korku ettiğimi düşünme falan dedi ark olarak devam edebiliriz dedi ok dedim snra bana bi snir geldi dedim herşeyi yaşadığmız herşeyi anlatıcam annene dedim oda korktu işte dedi halledebiliriz dedi sorunlarımızı falan devam ettik işte snra zor kullanarak çıktığından dolayı benim birazda kötü hissediodum kendimi fakat onsuzda yapamıodum bu arada psikolojim iice bozuldu aramız iice soğudu ne olursa benden ayrılcağanı biliodum uzun sürmicekti böle zaten aramızdaki bağda kopmuştu artık ne doğru sürükleyici konuşuoduk nede bişi yapıoduk hep ağız dalaşı bi gün parkta onu beklerken esrar içtim fazla fena oldum olduğum yerde kaldım yanıma geldi nooldu falan dedi anlattım işte içitiğimi resmi olarak oracıkta dalga geçti ne ilgilendi nede bi takviye etti yürümem için Ona aleyhinde nefretim dahada artmıştı öle girift duygu içindeydimki hem dehşet ediodum hemde seviodum snra ailesi falan öğrendi beni (fakat yaşadıklarımızı bilmiolar ) telde msn de falan konuşamadık bana tel i babam aldı falan dedi hiç görüşemedik ama zmanla telin onda olduğunu anladım dedim akşam evine geliorm annenle konuşcam dedim oda gelme falan dedi dedim gelicem snra telle aradı beni arama bidaha seni sevmiorm dedi snra babası çıktı tele oda bayağa küfür etti falan neyse sonuçta adamakıllı ayrılmış olduk işte alt öle bozuldum ki ben anlatamam size psikolojim darmadağan oldu hayatda yaşama sevincim bitti artık kimseyi sevemiorm geçende bi kızla çıkiiim dedim onla yaşadıklarım aklıma geldi 2 gün içinde ayrıldım ama ben bişe yaptım azıcık ağır oldu falan fakat facebookunda yorumlara bi dolu küfür yazdım ****** falan die bişe daa yaptım ama onu sölemek istemiorm neyse napıcam been arklar fazla kötüyüm bundan böyle yaşama sevincim yok kendimi ot gibi hissediorm hiç gülemiorm

Üst Alt