Son Konu

Aşk Espirileri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Komik Aşk Espirileri 2019
2019 Aşk Espirileri kısa

Erkekler belediye otobusu gibidir Birini kacirirsan bes dakika sonra oburu gelir

Savasma sevis, sevisirken zaten savasiyorsun

Erkekler neden evlenemiyecekleri kaninin pesinden kosarlar? Kopeklerin kullanamayacaklari otomobillerin pesinden kosmalari gibi

Butun kızlar cicek olsun, arı olmazsam namerdim

Bizi cekemediler, halat koptu canım

Deli gibi sevdim, manyak gibi evlendim

Gulu sevdim dikeni battı, seni sevdim burnun kalktı

Aşk bir sudur İc ic kudur

Aşkından oldum nezle, seviyorum seni 5 metre bezle

Aşık olup ızdırap cekeceğime, nezle olup burnumu cekerim

Para icin evlenme, borc almak daha hesaplıdır

Aşkım seni seviyorum! Ama parayı daha cok Lakin paranın ne onemi var, muhim olan miktarı!

Dokuz kere sev, onuncu olayım, Gercekten sev, sonuncu olayım

Erkekler belediye otobusu gibidir Birini kacırırsan beş dakika sonra oburu gelir

Sen sen ol, kapı onunde aşk yapma! Aşkın gozu kordur ama komşununki asla!

Erkekler neden evlenemiyecekleri kadının peşinden koşarlar? Kopeklerin kullanamayacakları otomobillerin peşinden koşmaları gibi

Sana sarılmayı o kadar cok seviyorum ki Cunku o sırada yuzune bakmam gerekmiyor

Sen likor gibi tatlı, tekila gibi carpıcı, viski gibi asil, konyak gibi sıcak, şampanya gibi ozel, şarap gibi tutkulu, malibu gibi egzotik, kokteyl gibi muhteşemsin

Bir kopek ile bir erkek arasında ne fark vardır? Kopek sadece halıyı kirletip mahfeder, erkek ise tum yaşamını mahfeder

Vefasız sevgilim alzheimer hastası bile senin kadar cabuk unutmaz pes

Kalbimde yaşıyorsun ama kiranı vermiyorsun Not: Ev sahibi en kısa zamanda onunla evlenmezsen seni kapı dışarı edecekmiş

Sabahları kahvaltı yapmıyorum cunku seni duşunuyorum oğlenleri yemek yemiyorum cunku seni duşunuyorum Gece olunca uyuyamıyorum cunku acım

Bırakıp gittin beni Seni unuttum sanma, zaman alışmayı ogretti belki ama unutmayı asla

Eline almış bir cicek sevecek sevmeyecek Ah, koca sersem cicek nerden bilecek

Seni sevecektim kiskanacak el ustunde tutacaktim kendimi sana sevdirecek bana baglayacaktim ip koptu

Bataryasi zayif hayallerimizin kapsama alani disinda kalan kesimlerine sebeke hatasi nedeniyle ulasamadik simdi yuregimde full ceken hattimla seni seviyorum

Kalbim senden cektigini ABD usame bin ladinden cekmedi Yuregimin teroristi dunya birlesse seni yok edemez Akibetim ikiz kulede olsa yine seni sevecegim

Seni sevdim seveli basim belada seni dusunurken uyuya kaldim helada

Sekerden evimiz tuzdan hayallerimiz vardi Ne yazikki dun yagmur yagdi

Bunu iyi belle Cehennem buz tutuncaya kadar seni sevecegim

Aşkimizin suya dusecegini bilseydim balik olurdum

Aşıka bagdat sorulmaz

Fazla mendiliniz varmi, aşık olmusumda!

Karayollarinda degil, senin kollarinda oleyim

Sana birsey soyleyecegim, ama sakin uzulme; dun doktora gittim, bobreklerimde kum, kalbimde seni buldular

Hey garson! bana kalbim kadar yanik doner, dusuncelerim kadar karisik bir salata, acilarim kadar koyu bir kahve getir

Karin olmak istiyorum karin, Ey benim kardanadamim

Derstlesmek istiyorsan 1 tusla, birine sarilmak istiyorsan 2 tusla, eglenmek icin 3 tusla, hepsini istiyorsan benim numarami tusla

Sen kadayif kadar tatli, lahmacun kadar sicak, cig kofte kadar yakici, dolma gibi cekici, bulgur gibi asil ve icli kofte kadar dayanilmazsin

Erkek jinekolog hicbir zaman kendi arabasi olmamis bir oto tamircisi gibidir

Sevgilim, seni tv kumandasindan, futbol topundan, pazar gazetesinden cok daha fazla sevdigimi soylemismiydim

Üst Alt