Son Konu

Ayrıldık Lakin Acilen :(

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar ilk önce merhaba Benzer sınıfta bulunduğum kızla 1 ay gibi bir zaman çıktım ve doğrusu fazla sevdim harika derecede fakat çıktığımız birincil günden beri kız arkadaşımın korkusu vardı bu dehşet eski erkek arkadaşından nedeniyle çünkü hiç beklemediği bir şekilde bölünmüş ve uzun zaman sonra ( 2 yıl ) ilk kez bir ilişkiye başladı benimle Bir gün ben bu ilişki sadece ben seviyormuşum tek taraflı gibi geliyormuş dedim ve bak şu anda üzüldüm felan dedi ama yurduna bıraktığımda gayet iyiydik araya haftasonu girdi ve hiç msjlaşmadık sonunda bir şeyden konu açıldı neyden açıldı hatırlamıyorum ve ben yapamıcam ayrılmamız en doğrusu gibi bi msj attı nedeni ise korkusuymuş ben seni 1 yılda olsa beklerim desemde seni bekletmeye hakkım yok cidden ikimizide düşünüyorum dedi ve bende hiç ısrar etmeden peki dedim Hiç konuşmuyorduk okulda bir gün tüm sınıfça cafeye gittik orada konuştuk azıcık ve istanbul'a birlikte gidelim dedi (Okulumuz Edirne evlerimiz İstanbul'da) bende tamam dedim sonradan neyse otobüste tamamen konuştuk felan şimdide 5 gündür tatildeyiz ve kesintisiz mesajlaşıyoruz Sahiden unutmaya başlamışken tekrardan duygularım harekete geçti :S Örneğin hiç msj atmasam o ne yapıyorsun diye mesaj atıp muhabbeti başlatıyor Kafam fazla karıştı Sizce neler yapmalıyım yada kızın amacı ne olabilir ?

Üst Alt