Son Konu

bağışla beni Rabbim....

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
bağışla beni Rabbim 1548187318 1548187318 bagislabenirabbim5c543a30896c3bagislabenirabbim5c543a30896c3 http:wwwmumsemacomforumimagesmumsemagif Bağışla beni Rabbim, tevekkülden başkası gelmiyor elimden Başkası değil elimde Hemen elimden gelenlerin tümü senin elinde Bağışla beni, göremedim Göremedim, nice ananın karnında nice karanlıklar içindeyken gün yüzüne çıkardığını bebelerin yüzünü Unuttum, çocuk tebessümlerini nice belirsizliklerden alıp güneşe erdirdiğini, Bilemedim, yüreğimizi yokluğun dehlizlerinden aşırıp aşkın vadisine eriştirdiğini Göremedim, her sabahtan yerin sükûnetini odamda ekmek gibi sımsıcak hazır ettiğini Her akşam yastıkta unuttuğum bedenimi sabahtan baştan yanıma verdiğini göremedim Beni her sabahtan ihya ettiğini, bedenimi her lahza zaaflardan çıkardığını, varlığını her an yokluktan geri getirdiğini göremedim Göremedim Rabbim her günü ödünç verdiğini Göremedim, bağışla beni Lakin, şimdi gördüklerim gösterdi bana hepsini Geç kaldım görmekte Tebessümü beton yığınları arasında sönen bebeler gördümse de, biliyorum Senin elinde şimdi hepsi ve ebedi tebessümler verdin herbirine Sevinci soğuk topraklarda boğulmuş çocuklar gördümse de, biliyorum Senin Rahmetinin kucağında hepsi ve bitmez sevinçler bağışladın herbirine Ümitleri bir apansız sarsıntıyla yıkılan insanları gördümse de, biliyorum Senin Şefkatinin ikliminde âsûde ve mutlu herkes Bağışla beni Rabbim, unuttum, nisyanda kaldım Hatırlamadım verdiğini ve var kıldığını Elimden alınca verdiğini ve yokluğa yuvarladığında varlığımı Hatırladım ve fakat geç hatırladım Gördüm, fakat güç gördüm, acıyla gördüm Varlıkta âmâ oldum, yoklukta gördüm Bollukta unuttum, darlıkta hatırladım Affet beni Rabbim, bari, yoklukta Sana vardım bari, hiçlikte seni andım Acilen, bir tevekkül var elimde Diğer herşey düştü, herşey yokluğa döküldü Hatırladım, elimdekiler de, ellerim de senin elinde Şu Anda, dua sığıyor yalnızca avuçlarıma Sadece yakarış yakışıyor yakama Gözlerim müjdeni gözlüyor uzaktan Gönlüm hiç bitmez tesellini özlüyor Sen fakat, unutmaktan alıkoydun, nisyandan kurtardın beni Rabbim Derhal isyandan koru beni Rabbim İsyandan koru beni, isyandan koru beni, isyandan koru beni Ve lûtfet oysa, avuçlarında teselliden ötesi yok Affet fakat, elimde duâdan başka biri yok DUALARIMIZI ULU DERGAHINDA KABUL EYLE YA RAB  

Üst Alt