Son Konu

bana mutluluğun formülünü söyleyebilecek varmı ??? :(

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
çevremdeki ahali göre fazla seviliyorum sürekli neşelendirip onları güldürüyorum fakat benim yüzüm gülüyor içim kan ağlıyor sırılsıklam aşığım keza deliler gibi seviyorum hem deliler gibi seviliyorum ama hayata aleyhinde bi türlü mutlu olamıyorum hergün başıma bi kötü durum geliyor ben bi yeri bütün topladım artık bununla uğraşmak yok derken diğer bi yerden diğer bi sorun çıkıyor benim moral yeniden tepetaklak ya örneğin kısa süre içinde yasadığım kötü olaylardan bi adam başına 1 ay önce trafik kazası yaptım arabayı tamirden aldım daha iki gün önce yeniden biri geldi bana çarptı araba yeniden serviste işyerinde yaptıgım herhangi bi işi aman kusur olmasın dıye en az elli kez yoklama ediyordum olmadık bi yerden tekrar bişey çıkıyor ya sorun bendemi diyorum bu değin titiz bu kadar özenli oldugum halde hemde Daha anlatamadıgım bir sürü şey var bunlar gibi bi insanın başına bu dek terslik gelmez bi insan bu değin sanssız olmaz dıyorum kendı kendıme Yaşadığım bütün olaylar yüzünden psikolojim bozulmaya başladı bundan böyle Ruh sağlığım bozuluyor sakin bi insandım, agrasifleştim son zamanlarda Sevgilim fazla halden anlayan allahtan fakat sıf bu şart yüzünden onuda kaybedeceğim diye çok korkuyorum ne olur bana takviye edin bende mutlu olmak eskisi gibi tebessüm etmek istiyorum bana formülünü açıklayın lütfennnn

Üst Alt