Son Konu

Bazen senin sonsuz dediğin aşkın, onun gözünde değeri olmayabiliyormuş..

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
1 günümü paldır küldür geçiremiyorumSizinle paylaşmak içimi dökebilmek istedim
Önce kendimden biraz bahsedeyimÇevresinde sevilen , yeterince yakışıklı ve özgüveni olan biriyimDaha önce kimseyi sevmek istemedimKızlarda olan ilk sevgili ilk koca muhabbeti gibi bende ilk sevgilimle evlenmek istedimÇoğu arkadaşıma saçma gelip alay etmelerine rağmen

Üniversitede tanıştığım zamanla kendisine aşık olduğum bi kız vardıGün geldi açıldım süre istediBu süreçte gizli bıraktım oldumu olacak mı gibi üstüne düşmedimAma gerçekten ve güzel bi kızdıTüm kalbimle seviyordumDerken 1 hafta sonradan sevgili olduk1 yıl değin hoş giden bi ilişkimiz vardıHer günümüz hoş ve bambaşka geçiyorduBir yıl baştan başa bana aşık olduğuna defalarca inandım Kız birincil sevgilimdi lakin ben onun ilki değildimÇok tartı vermiyordum fakat eski sevgilisinden mesaj gelene kadarMesajda ben onu seviyorum ***'da beni seviyor, senin için üzgünüm ama aramızdan çıkmalısınyazıyorduKıza bu durumu sordum uzuncaa özür doymuş bi mesaj ve sonunda bende onu seviyorum üzgünümyazıyorduYapıcak bişeyimin kalmadığını bi insan olarak düşebileceğim en acı duruma düştüğümü farkettim ve son bir mesaj attımTanıdığıma pişman olduğum tek insansın fakat bundan böyle fazla geç hala seni sevdiğimi düşünüp kendime yazıklar olsun diyorumBenimle olan iyi fena bütün anılarını aklından çıkartSize mutluluklar dilerimyazdımArdından hattımı ve telefonu kırdım attımÜniversiteyi bırakıp memleketime döndümKız dost yapmamaya yemin ettimHep şerefli yaşamak için uğraştım lakin hala geceleri ağlamamayı başaramadımÖmrüm boyuncada aklımdan çıkacağını düşünmüyorum

Bundan Böyle çok sıkıldım lütfen birileri çıkagelsin bana destek etsin, yaşadığım hergün için pişmanım artık hatırından çıkmak istiyorum

Üst Alt