Son Konu

Ben ahmağım galiba..

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba herkese Üniversite öğrencisiyim Yaşadığım bir olayı açıklama yapmak istiyorum (imla hatalarım için affınıza sığınıyorum)

Hoşlandığım bir kız var ve benzer sınıftayız 34 aydır hoşlanıyorum ama o bilmiyo hoşlandığımıı ya da biliyorda olabilir orasını bende bilmiyorum

Neyse aramız baya soğuk yani konuşamıyorum fazla heyecanlanıp saçmalıyorum o yüzden içten sürükleyici bi sohbetimiz değil Ben geçen gün ona başlamak istedim artık birşeyler belirlenmiş olsun diye bundan böyle dayanamıyordum Kıza 2 3 defa ayrı lakin ard arda günlerde söyledim Her seferinde kesintisiz işi oldğumu söyledi ve büyük ihtimallede vardı yani yalan söylemez ve son buluşma istediğimde de kabul etti yani işi yoktu ama randevulaşma zamanı geldiğinde bi terslik oldu ve gelemedi sonradan akşamında ben sordum niye gelmedin diye lakin ben birazcık üsteledim fakat o da kendi sorunları olduğunu söyledi bende kızdım azıcık lakin işte o da haklı olarak merak etmedin mi niye gelmediğimi dedi haklıydı öykü azıcık kompleks ama özetle özet çıkarmak gerekirse kızın bana karşı birşey hissettiğini bilmiyorum fakat beni iyi görüyor yani senden birşey saklıcak değilim veya sana karşı dürüstüm gibi şeyler dedi ama bilmiyorum bana bi yol gösterin hislerimi açıklamak istiyorum okulda tatile girdi lakin istesem buluşuruz ama şu aralar birazcık konuşmak istemiyorum çünkü son konuşmamızda bana azıcık sinirlendi galiba tezgâhtar olur musunuz?

Üst Alt