Son Konu

Bi yarcimciolursaniz sevinirim

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaslar, ben 22 yasinda bir gencim, ve yurtdisinda kaliyorum, bundan 3 ay once bir arkadasin duyununde bir kizla tanisdim tatlimi tatli guzelmi guzel bende yakisikliyim yani allah var, 180 boyum, surekli spor yaparim (guzel bir vucudum var) ve milletin hasta oldugu cinsten bir arabam var (nissan350z)bunlari anlatmamin nedenide benim hakkimda bir daha alçak yapi bilginiz olsun, kendisini ovuyor gibisinden dusunmenizi istemem simdi bu kizla facebook dan konusmaya basladik daha sonra numaralarimizi aldik, baslarda ben hic orali olmadim cunku erkek arkadasi var diye biliyordum iste o yazardi ben kisa cevaplar verirdimsonradan ogrendim ki yokmus belkide vardi bana yalan soyledi yeni ayrilmisda olabilir neyse isler ilerledi 34 defa disari ciktik gayet keyifliydi, daha sonra kiz bana kafasinin karisik oldugunu soyledi hersey cok hizli gidiyo ben konusmak istemiyorum gibi seyler dedi bende eyvallah dedimama ben kiza birbirimizi tanimaya baslamadan once kendimi belirttimisdim, eger hislerinden emin degilsen konusmayalim zor kullanarak guzellik olmaz gibisinden, iyi birine benziyorsun ve ben seni tanimak isterim gibisindende niyetimi kesin etmisdimherneyse sonradan ben hic yazmadim kiza bie gun kendi yazdi ve bana yeniden konusmalim yeni bir sayfa acalim gibisinden birseyler dedi bende cilalı dedim sonucda guzel bir kiz, kacirmak istemem, bir kac gun daha sonra her yerde ayni seyi yapti kafam karisik, cok hizli gidiyoruz, dusunmek istiyorum, bende dusun o vakit dedim bu esna icinde ben seni ne ararim ne sorarim istedigin kadar dusunve 1 gun boyunca ne yazdim ne aradim soguk davrandim sonradan o aksam bana her yerde yazdi niye bana boyle davraniyon ben bütün konusmak istedigim zaman sen cok soguk oluyorsun bende buna bu cevabi verdimbugun konusmak istersin yarin kafam karisilik hizli gidiyoruz dersin dedim cunku ayni seyi iki kez yapti, ve bana yazmadi ondan sonradan, bende ona yazmadim ve diger gun mesaj attim dedim niçin dun gece cevap yazmadin bana hakliydin dedi o yuzden yazmadim ondan sonradan ben kafasinin neden karisik oldugunu felan sordum bana sana baglanmak istemiyorum gibisinden birseyler dedi ama ben inanmadimbende bana yalan soyleme dedim insanin 2 veya 2 den pozitif secenek olunca kafasi karisir bir insani ya istersin ya istemezsin, sohbet derinlesdi ve ben kendisiyle konusdugumdan dolayi pisman oldugumu ve onun degmedigini soyledim, ben boyle diyince bu karsi tarafda artik kafayimi dedi sinirli oldugunu felan birseyler soyledi bende sinirlenmemesini soyledim oturalim iki uygar insan gibi konusalim dedim konusmayalim gibisinden birseyler yazdi bende kendisine yazdim iste niye yazdiysam artik simdi pismanlik duydum fakat neysekendisinden hoslandigimi ve hala hoslandigimi anlattimcevap gelmeyincede neyse kendine iyi bak dedim ve o gunden sonra bir daha konusmadik

simdi ben bu kizi anlamadim, o yuzden sizden neler yapabilirim ne yapmam gerek bu kizi kazanmam icin öyle artı da takmiyorum lakin dert oldu iste, icimde var birseylerkizin numarasi bende benimkide onda var facebook dada hala arkadasiz

ne yapmaliyim sizce?

Üst Alt