Son Konu

Bilgisayarınız 2 saatte bir kapanacak

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Bilgisayarınız 2 saatte bir kapanacak

imagesbilgisayariniz2saattebirkapanacak5ad34b88d025d

windows
windows 7
win 7 deneme surumu
windows 7 deneme surumu
windows 7 işletim sistemi

Windows 7 RC ile calışan bilgisayarlar 1 Mart'tan itibaren 2 saatte bir sistemi yeniden başlatacak

Windows Server 2000, Windows 2000 Professional ve Windows XP Service Pack 2 işletim sistemlerini kullananlara verilen destek 1 Temmuz 2019 itibarıyla sona eriyor

Microsoft, kullanım suresi 1 martta dolan Windows 7 RC'yi kullananları uyardı Windows 7 RC ile calışan bilgisayarlar 1 marttan itibaren artık 2 saatte bir sistemi yeniden başlatacak

Ekim ayında pazara sunulan Windows 7 işletim sisteminin piyasaya cıkmadan onceki son deneme surumu Release Candidate (RC) icin kullanıcılara tanınan sure 1 martta doluyor Microsoft, Windows 7 RC kullanıcılarının sıkıntı yaşamaması icin tam surum işletim sistemine gecmelerini oneriyor

Ote yandan Microsoft;un bazı eski işletim sistemi surumleri icin kullanıcılara tanınan yasal destek sureleri de zaman aşımına uğruyor: Windows Server 2000, Windows 2000 Professional ve Windows XP Service Pack 2 işletim sistemlerini kullananlara verilen destek ise Temmuz 2019 itibarıyla sona erecek

Bu tarihten itibaren soz konusu işletim sistemleri icin guncellemeler ve guvenlik yamaları gibi destekler kesilmiş olacak Buna karşılık Microsoft tarihinin en uzun sure desteklenen işletim sistemi olan Windows XP SP 2 kullanıcılarının Windows XP Service Pack 3;e yukseltmeleri durumunda kendilerine tanınan destek suresi 2019 yılına uzatılabilecek

AA

Üst Alt