Son Konu

bir insan ne kadar karaktersiz olabilir

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
selam millet
üniversite1deyim bizim bölümden sevdiğim bi kız vardı ilk öncelikle herşey süper gidiyordu lakin kız ondan hoşlandığımı anlayınca kız bana umut vermemek için benden uzaklaşmaya başladı bi arkadaşım benden habersiz durumu konuşmuş kızla sonradan bana gelip vazgeç ona yakın olmaya çalışmandan bıkmış sana asap olmuş senden nefret edilen şey ediyor lakin gidip ona açılmanı da istemiyordedi kızın neden reddetiğini sorduğumda da bilmiyorum dehşet ediyor iştededi daha sonra ben bi kaç ay her tarafında kız dehşet ettiği birini görmek zorunda olmasın diye ondan uzaktan durmaya çalıştım kesintisiz ama unutamadım da onu en sonunda gittim konuştum meğerse o kadar bi şey yokmuş kız gerçekten bi şey hissetmediği biriyle çıkmak istemiyormuş ama bunu ondan duymak beni daha fazla üzer diye gelip onla konuşmamı istemiyormuş fiilen birincil ilk önce çocuğun yalan söylüyor olabileceği aklıma geldi lakin bi insan pek karaktersiz olamaz diye ihtimal vermedim hiç çocuğa gelince yalanına bahanesi gidip kızma konuşmamamı garantiye almak için diye öyle demiş bari mantıklı bi yalan bulsa kız üzülmeyeyim diye pek diyor bu geliyor sevdiğin senden nefret edilen şey ediyor diyor söyleyemeyeceği bi nedeni var bence bi neden yokken kimse kesintisiz kanka dediği kişiye bu dek büyük bi kötülük yapmaz daha sonra aklıma geldi ola ki de bu çocuk kıza göz koyduğu için beni düşmanı olarak görüyordur o yüzden bana canını yakmak istemiştir kimseye bi incitmek istemiyorum ama o çocuk kızla çıkarsa bundan böyle öfkeme daha pozitif engel olamam Sizce şuan ne yapmalıyım?

Üst Alt