Son Konu

bir kızla sorunum war lütfen destek edin

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
yaklaşık 9 ay önce bir kızın kız arkadaşını facebook tan ekledim o kızı sormak için yalnızca eklediğim gün sordum erkek arkadaşı warmı diye bu kızın işte başladım bununla konuşmaya yan dost olarak konuştuk konuştuk devamlı konuşuyorduk daha sonra numarasını isdedim ilk birazcık kararsızlık etti vereyimmi vermeyimi diye alt ben msj falan atmadım alınca numarasını faceden devamlı konuşuyorduk 1 hafta face girmedim msj attı özledim diye seni faceden sonradan telefondan msj attım başladık konuşalım falan ben alt başka kız dost arıyordum bununlada bayağı dost gibiydik ne olursa söylüyordum bu kızı beğendim falan oda güzeldir böyledir şöyledir diye cevaplar werirdi sonradan hoşlanmaya başladım nasıl oldu anlamadım hoşlandığımı söyledim oda dedi sevdiğim biri var işte bende dedim kimi beğensem olmuyor oda dedi sen iyi biri olduğun için seni kandırıp çıkamazdım sonra soğudum diğer birini buldum onunlada olmadı bu kızla konuşmaya devam ediyorduk o sırada her zamankı gibi son 2 ay içinde aşık oldum gün geçtikce daha fazla aşık oluyorum emrindeki söylemedim ben askere gidecem dedim askerden sonradan benimle çıkarmısn dedim hayatıma başkası girmesse çıkarım dedi sonra ona aşık olduğumu söyledim oda nerden çıktı dedi bende bilmem dedim sonradan yeniden sordum askerden sonra benimle çıkarmısn diye oda dedi bilmem o zamana muhakkak olmaz diye dedim derhal çıkarmısn hayır dedi sordum birini seviyordun halen seviyormusun diye bilmem dedi bişey demedim bu son günlerde hoş konuşuyoruk canım gülüm gibi kelimelerle askerden sonra bulacam seni dedim oda tmm dedi gülerek emrindeki birde onu facenden silmiştim sınamak için beni istiyorsa diye ekleycekmi geri sabahı hemencecik msj attı geri ekledi birkaç gün soğuk gonuşdum ondan daha sonra gerçeği söyledim seni denemek açamlı sildim daha önce çok geldi başıma diye bırakıp giderler diye anlayamadığım bir şey war facede çoğu erkeğin fotorafını beğeniyor bende fotoraf attığımda beğeniyor biri war aralıksız onun fotolarınıda beğeniyor hatta beraber fotorafları war benzer okuldadırlar kız çok iyi fazla güzel aileside iyi anlattığına kadar resimlerini gördüm annesinin babasının iyi birine benziyorlar kızı kaybetmemem gerekli kız beni beğeniyor yani sormuştum beni nasıl buldun diye yakışıklısın falan demişti birde sözde bu kız benimle konuştuğu gibi başkalarıy'nan da böyle konuşuyor sözde böyle hissediyorum sizce bu kızla olurmu ve 15 ay beni beklermi lütfen takviye edin yorumlarınızı esirgemeyin allah herkesi sevdiğine kavuştursun Bunu yazmayı unuttum bir kaz defa ona seni seviyorum dedim oda bende seni seviyorum dedi kalp koydum oda koydu

Üst Alt