Son Konu

Sevdiğim kız ile ilgili Lütfen yardım edin :(

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Üniversiteye başlamıştım bir kızla tanıştım fazla kısa sürede ısındık birbirimize anlaşıyorduk ilk başlarda ona karşısında hislerim yoğun değildi yada ben farkında değildim bilemiyorum çünkü hoşlandığım bir başka kız vardı neyse biz bununla fazla daha cana yakın olduk zamanla birbirimize herşeyimizi anlatırdık lakin herşeyimizi yani kesintisiz konuşurduk kız ailesini silmiş teyzesinin evinde kalıyordu öz teyzesi değil lakin ! neyse bana bir gün eve çıkalım beraber dedi yani düşünün kız diyor bunu bitmiş dedim herşey iyi gidiyor ben bunlarda kaldım ara sıra falan pek güzeldiki eski mevzularda bitti ben ayrıntılarıyla kaptırmıştım kendimi umutlanmak istemiyordum fakat onunda anlamsız olmadığını sanıyordum çünkü bana bir keresinde aradığım erkek tipi sensin doğrusu senin gibi biri yani dedi lakin biz onunla iki dosttuk yiğitlik edemiyordum bir türlü açılmaya neyse yaz tatili girdi araya ben evime ailemin yanına döndüm sürekli mesajlaştık aralıksız konuştuk ben onun her sorununda yanında oldum her türlü sıkıntısında hatta evdekilerle kavga etmişti bir gün ve ben ailemle konuştum anlattım durumu kendi evimize eğlence ettim olmaz desede ben onun yanında gidecektim herşeyi yapardım çünkü onun için bu kısa olayları kızla olan yakınlığımı belirtmek için anlatıyorum çünkü bu kayda değer her neyse ben öyle çok sevmiştimki onu işte diyordum hayatımın kadını bu ondan gelen bir mesajla dünyalar benim oluyordu gözlerimi onunla açıp onunla kapatıyordum defalarca onu düşünüyor daima bişeyler yapıp onu mutlu etmek istiyordum takii o güne dek mesajlaşırken bir şekilde tartıştık ve o gün benim ona olan hislerimi anladığını duydum kuzeni yoluyla beni telefonda o kadar bir azarladıki böylece sert bir tepki verdiki dünyam bir anda daha alçak üstteki oldu ama diğer konulara sığınarak benden uzaklaştı kuzeni beni aradı ve kızla olan konuşmasını söyledi bana : onunla sevgili gibi tartışıyoruz eğer öyle bişey düşünüyorsa fazla üzülürüm ben ikinci bir şoku yaşadım ama tüm serüvende burada başladıya zaten ben ne yapacağımı bilemez bir durumdaydım daha ona olan sevgimi anlatamadan hislerimi söyleyemeden benden uzaklaşmıştı çaresizlik içinde aşkımı inkar edebildim yalnızca evet inkar ettim böylece bir şey değil biz arkadaşız dedim fakat ne dediysem dinletemedim çünkü ben ne söylesem hakaretle karşılaşıyordum konuşmaya çalışıyordum fakat o her seferinde bana demediğini bırakmıyordu bense ısrarla konuşmaya çalışıyordum hatta onunda tanıdığı bir kız o sıralarda bana teklif etti ben sırf sevdiğim kızı kaybetmemek için ola ki bir başka biri olduğunu görürse bana aleyhinde kalkanlarını indirir aramız düzelir en azından onu kaybetmem katlanırım bu acıya dedim fakat oda beyhude tekrar tavrı aynıydı zaten ilişkide yürümedi 3 hafta daha sonra bitirdim günlerim böyle geçti acı içinde kıvranarak karı gibi ağladım geceleri annem babam neyin var diye sordu ben cevap veremedim ümidini yitirme içinde acı içinde kalakaldım dayanamayacağımı düşünüyordum intihara kalkıştım çünkü ben bunları yaşarken her zaman konuşmaya çalıştım onunla o ise hep beni bir köpek gibi azarladı neyse yüksek bir tepeye çıktım kararlıydım atacaktım kendimi aşağıya lakin olmadı yapamadım oturdum oraya saatlerce düşündüm saatlerce ağladım Böyle olmamalı dedim birşeyler yapmalıyım vazgeçmemeliyim mademki onu çok seviyorum bir emek harcamalıyım Ben o zamanlar şişman biriydim arkadaşlar aslında bariz emin bir kilom vardı fiziğim kötüydü yani ben önce kendime bir çeki armoni vermeye karar verdim ve spora , diyete başladım o kadar bir hırsın içine girdimki yaklaşık 20 kilo verdim yazın ortalarında başladığım halde Artık öbür biriydim Biliyorum bu işler tiple çok alakalı yok ama ne yapabilirdim ? belki sorun budur diye değiştirdim kendimi böyle bunalımla geçen bir yaz tatilinin arkasından umut doymuş yürekle bitmiş geldim o şehire Ve görüşelim dedim kıza cevap yazmadı lakin onu getirecek bir mesaj yazdım hala benzer kafadasın vs gibi şeyler neyse görüştük baştan onunla benim kalbim yerinden fırlayacak gibiydi elim ayağıma dolaşıyordu o ise şaşkınlığını gizleyemiyordu Farklı biri olmuşsun fazla değişmişsin diyip durdu sürekli tekrarladı bunu ve o gün aramız düzeldi herşeye sıfırdan başlayalım dedi Cilalı dedim herşey güzel gidiyo konuşuyoruz yine ben ona sürprizler yapıyorum ders çıkışına , kurs çıkışına falan gidiyorum ve her gittiğimde türlü şebeklikler yapıp yüzünü güldürmeye çalışıyordum Güzeldi yani herşey 12 hafta geçti ve ben açıldım hislerimi anlattım herşeyi söyledim O ise bana ben hislerimde yanılmam zaten dediVe beni her tarafta reddetti Bana şunları söyledi ; senin benim için herşeyi yapacağını biliyorum , beni ne dek pak sevdiğinide biliyorum , senden bana bir benzer olur lakin o kişi sen değilsin şayet kusursuzu arıyorum lakin gelmeyecek onuda biliyorum ve bunları söylerken hüngür hüngür ağladı bana beni çok sevdiğini kaybetmek istemediğini bu düşüncemden vazgeçip eskisi gibi devam etmemizi söyledi ben onca ümitle gelip yaşadıklarıma üzülemeden onun göz yaşlarına aldanıp ona üzüldüm bir lahza için kendimi unuttum ve peki yanında birini görürsem ne olacak ? dedim Oda uzun bir süre olmaz merak etme dedi Peki dedim yaşadığım acıyı siz düşünün içip içip mesajlar attım o gece ben bunu yaşadım ama aradan 3 gün geçti ben ona görüşelim dedim Ama karşılaştığım sert tepkiyle bir defa daha şaşırdım O benim karşımda gözü yaşlı üzüldüğünü sandığım kız bana böylece 35 günle düzelcek bişey değil bu görüşmemize uzun bir süre lüzum değil dedi ! aradan bir hafta geçti ben ona bir mesaj attım ve sürükleyici bir dille artık benimde onun dilediği kişiyle mutlu olmasını istediğimi söyledim arkadaş kalmamızın doğru olacağını haklı olduğunu söyledim ama yüzüme karşı konuşan o insanla telefondaki o insan farklıydı Bana yanıt bile atmadı ben ısrar ettim ve açık konuşmak gerekirse beni böylece tınlamadı tamam anladım seni gibisinden msj attı neyse dedim ara sıra nasılsın diye soruyordum ve bir gün up uzun bir msjla alev püskürdü : bu kadar basit değil olanları sindirmek , dost kalmak içinde bir vakit gerekiyordu lakin sen onuda kendine kadar biçimlendirdin benden sana dost olmaz bundan böyle hemen siliyosun numaramı yetti artık falan filan neler neler bende artık dolmuştum bende bir msj attım ve ardındaki teyzesi aradı beni telefonla ve sanki onu rahatsız eden bir serseriymişim gibi laflar söyledi bana yerin dibine girdim yediremedim kendime 1 hafta sonradan bir msj daha attım ben bunu haketmedim gibisinden şeyler yazdım ve bu seferde kuzeni geldi olayın boyutu aldı başını gitti bunların hiçbiri gerçekte manâlı değilde beni yıkan aşık olduğum o kızın tavırlarıydı ve o gün öğrendimki sevgilisi varmış bana uzun bir zaman sevgilim olmaz diyen kız 1 hafta sonra birisiyle ilişkiye başlamış ve çok eskiden yanına olan , onu seven her konuda muavin olmaya çalışan tertemiz duygularla aşık olan dostunuda böyle kenara attı Acı üstüne acı aradan az önce 2 ay geçti ama ben delirmek üzereyim her lahza aklımda fakat her an aklıma gelmesin diye kapatıyorum bir odaya kendimi uyumaya çalışıyorum sürekli lakin olmuyor kaçış değil fotoğraflarına bakıyorum sevgilisiyle olan baktıkça kalbime bir bıçak gibi saplanıyor arkadaşlarım beni avunma etmeye çalışıyor değil o kız seni haketmedi falan diyorlar fakat beyhude olan bana oluyor her gün eriyip gidiyorum fakat bildiğim tek bir şey var ona deliler gibi aşığım ve hayatımın kadınının o olduğuna eminim çünkü ben hayatın anlamını onda buldum çareside değil gibi bu işin açıklama sizin artık

Üst Alt