Son Konu

Bu kız benden hoşlanıyor mu ?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar öteki konumu okuyan bilir ben fiilen başka birisine aşığım fakat bu kızda bana sinyal veriyor bu kız bana aşıkmı diye sorucam meraktan Aynı servisteyiz, ben çoğunlukla kulaklığı takıp camdan bakarım günümüzün deyimiyle cool duruyorum Böyle hiç bir şeyi önemsemez gibi görüyorlar beni fakat içimde herşeyi düşündüğümün farkında olan değiller Neyse hemen, benim kulaklığım takılıyken selamlama veriyor eliyle falan servise binince, daha sonra ben kafamı cama çevirince arasıra koluma dokunuyor bak dermişçesine kulaklığım takılı olduğu için hiç takmıyorum bişiler diyor ama kafa sallayıp geçiyorum cool'luğum bozulmasın diye, sonra tüm gün acaba ne dedi diye düşünüyorum Bi kez arkadaşlarla dışarı çıktık öğle tatilinde o kadar geziyoruz, uzun bi yolun en başında yeniden o kızı gördüm bir yere gidiyordu, o da beni gördü durdu orda, biz onların yanına varanakadar 12 dakika dar geçti yanında geldiğimde nabıyon falan dedi iyiyim dedim oda bende iyiyim dedi bende gittim Daha Sonra bi defa sınavdan önce yanıma geldi kalemi yokmuş, bana naber canım dedi bende iyi sen dedim, kalemim değil ödünç versene bi tane dedi verdim Sonradan her servisten indiğimde görüşürüz falan diyor Şimdi ben bu kızın hoşlandığına % 95 eminim, son delil'de bu, bi kere sevgilisi vardı bunun ayrıldınız mı diye sordum söz arası, ayrıldık dedi fakat face duvarına baktığımda hala çıkıyorlardı, niye ayrıldık desinki ? yine de danışmak istedim, Yeniden söylicem öteki konumu okuyan bilir, kankamın eski sevgilisine aşığım lakin çıkamam, yapamam bunu arkadaşıma, onu unutmak için belki bu kızla çıkmalıyım diye düşünüyorum, çünkü hoş kız gerçekte

Üst Alt