Son Konu

Sevgilim benden sogudu

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar etken ben yeni uyelerdenim bi olayın icindeyim ve ne yapacağımı bilmiyorum takriben 15 aydır bi ilişkim vardı hersey fazla hoş gidiyodu seviyoduk birbirimizi fedakarlıKlar yapiyoduk haftanın 5 günü beraberdik hatta aynı mahallede oturuyoruz aramızda 30 dk var yok yanlız ben bi hata yaptım sınıfta arkadaşlarla resim cekildik bi tane kız elini omzuma atmış yaslanmis bana sevgilim o fotoğrafları gördü kızdı haliyle bi müddet konuşmadık ayrıldık lakin dost cevremizden dolayi surekli birbirimizden haberdardık 34 gün öbür kalabalildik özledik birbirimizi her yerde baristik fakat beni uyardı birincil ve son hatan olsun diye herseye tahammül ederim ama kızlarla konusmana yada resim cekilmene katiyen katlanma edemem dedi bende tamam dedim aradan 12 hafta geçti sınıfa geldim her yerde fotoğraf çekildik fazla ısrar ettiler kiramadim lakin busefer yakınlaşma yoktu silme gereği duymadım e haliyle gördü gene fotoğrafları bulusdugumuzda gitti yanımdan azıcık yanlız kalmak istiyorum dedi bende ustune gitmedim 1 gün sonra yazdım ona Özür diledim hemde tekrar tekrar lakin soguttun beni kendinden dedi bende ne yapacaz dedim bilmiorum gittiği yere kadar gideriz dedi bende olmaz o kadar azıcık düşün ara verelim dedim işlenmiş dedim birazcık zaman geçtikten sonradan yazdım ona soguttun beni kendinden benim arkamdan diyeceğin tek şey onu elimde tutamadım olsun dedi ayrıldık 34 gün daha sonra dolmuş bindik kuzenimle oda arabaydi gördü bizi mesaj attı kim o ne işi var yanına falan diye acikladim kuzenim olduğunu Beni hala kiskanmasi umut verdi bana öyle konuşmaya başladık fakat sevgili değildik azıcık geçtikten sonra sordum ona biz neyiz senle Sevgilimi arkadaşmı diye seni dost olarak görüyorum dedi bende madem böylece neden kıskandın beni düşündün dedim bişey demedi hatırlamamak istiyorum dedi bende dediğin gibi olsun gercekten istediğin buysa cıkmicam bidaha karşına sosyal medyadanda sildim onu sizce dogrumu yaptım ben terketmek istemiyorum araya uzaklık koydum

Üst Alt