Son Konu

Bu kız benden hoşlanıyor mu

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Efendiler bayanlar bir sorum var Bir kız var bana cok yakın davranıyorServisteyiz ben birincil binenlerdenim işte gidiyorum en arkaya oturuyorum o kızda ta gelip yanıma oturuyor benle muhabbet kurmaya çalışıyor tenefüslerde beni keserken 5 6kere yakaladım durduk yere nbr burak benimle niye konuşmuosun gibi şeyler diyorYanımda otururken okulu seviyor musun dedim hayır arada seviyorum ama en çok servisi seviyorum dedi güldü tabi bu lafı dedikten 4 5gün daha sonra bu söz kafama donk etti azıcık odunumdur kız yaklaşmaya çalıştıkca ben uzaklaştırdım ben bir soru sorarım sonradan ardındaki 5 6soru sorar bana sınav nasıl geçti kaç beklion cart curt Sırf ben maç izle dedim diye maç da izledi yanına gidince mükemmel davranıyo hiç daha terslemedi bana defalarca yakınlaşmak istio gibime gelio birazcık odun oldugumdan sabahları günaydın demem birincil o günaydın diyor servisten inerkende iyi akşamları hiç yetersiz etmiyor bol bol benle konuşmak istiyor derhal bu kız benden hoşlanıyor mu yahut öylesine mi ?

Üst Alt