Son Konu

Bugün de Gıybete Doyduk! 15 Temmuz'da Magazin Dünyasında Öne Çıkan Olaylar

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-22a37b968e0b3e53be47df37f63a3ff148008b0f.jpg

"Güncel magazin haberleri neler? Bugün tekrar magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?" üzere sorularınıza yanıt olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe gerçek alabiliriz...

1. Ezgi Mola, Gülşen'in kıyafetine gelen tenkitlere şöyle bir reaksiyon gösterdi:

twitter.com
O kadar haklı ki...

2. Yepisyeni bir yaz aşkımız oldu! Nihal Yalçın ile Berker İnanç'ın birlikte olduğu ortaya çıktı.

Nihal Yalçın, bir müddettir bağlantı yaşadığı meslektaşı Berker Güven’le birinci kez Bodrum’da görüntülendi.

3. Hakan Sabancı'nın uzaklaştırma kararına uymadığı için 3 gün zorlama mahpus yatan Aygün Aydın, kendisine büyü yapıldığını argüman etti.

Kaynak eksilmiş saçından :/

4. Uğur Uzunel, Merve Dizdar ile yasak aşk yaşadıklarına dair çıkan argümanlara birinci defa yanıt verdi.

Merve Dizdar ile arkadaş olduklarını ve boşanmalarının kendisiyle ilgisi olmadığını söyleyen Uğur Uzunel, "Bu mevzu kapansa uygun oldur, bu türlü konuşmak bile ayıp" dedi.

5. Doğuma gün sayan gelinimiz Halsey, bir dergiye verdiği pozlarla gündem oldu.

Oğluş mu gelir minnoş bir kız bebiş mi sanki?

6. 47 yaşındaki Cameron Diaz, genç kalmasının sırrının sık sık seks yapmakta olduğunu söyledi.

Diaz, "Düzenli olarak antrenman yapıyorum, sağlıklı besleniyorum, bol su içiyorum, çok gülüyorum ve elbette çok seks yapıyorum." dedi.

7. Katy Perry, nişanlısı Orlando Bloom'un eski eşi Miranda Kerr ile bir paylaşım yaptı.

Orlando Bloom ise bu paylaşımın altına yazdığı yorumla ortalığı yıktı! 

8. Milliyet müellifi Ali Eyüboğlu, Ayvalık Belediye Başkanlığı’nı kazanmak için Hülya Avşar’ı aday gösterme niyetinde olduğunu ve bunun için Balıkesir Büyükşehir Belediyesi binasında Avşar ile görüşme yapıldığını öne sürdü.

“Henüz yazacak haberlik bir durum yok!” demiş Hülya Avşar...

9. Berfu Yenenler, ergenlik yıllarında çekilen fotoğrafını Instagram sayfasında takipçileriyle paylaştı.

"Ergenlik deyince de ben be reisler" dedi.

10. Hadise'den ayrılan Kaan Yıldırım'la aşk yaşadığı argümanları gündeme bomba üzere düşen ve savları yalanlayan ünlü model Çağla Şıkel'in, Hadise'nin yaptığı üzere Kaan Yıldırım'ın ürettiği maskelerden takması, aşk dedikodularını yine alevlendirdi.

Daha neler göreceğiz bakalım?

Öbür gıybetlere buradan ulaşabilirsiniz

Üst Alt