Son Konu

Bugün Hangi Ünlü Ne Paylaştı? İşte Ünlülerin En Çok Dikkat Çeken Instagram Paylaşımları (18 Aralık)

seocu

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-a6fa8157d8591f121f536bf6be6c0487ca8ce9c3.jpg

Merak ettiğiniz 'Ünlülerin güncel Instagram paylaşımları neler? Bugün hangi ünlü Instagram'da hangi paylaşımı yaptı?' üzere sorularınızın yanıtı burada!

1. Derya Uluğ

Sivas’ta çok eğlendiğimiz muhakkak oluyor mu?☺️

2. Ala Tokel

kardeşyans

3. Gülşen

Cumartesiydi.

4. Cemre Kemer

Kimin aklına gelirdi elime bebek eserleri ürünleri konuşucam ? -benim katiyen gelmezdi

5. Mert Vidinli

You should experience before you die ❤️

6. Alişan

Minik aşkımla Ceylan’ımla,günaydınlar herkese..

7. Chiara Ferragni

All white in this cute lingerie set from @intimissimiofficial today

8. Berrak Tüzünataç

Unpublished & backstage @magnetquarterly (ben nasil o geceye katilamadim ya postudur @selimcancelik  )

9.

10. Hande Sarıoğlu

O vakit daaannsss

11. Bensu Soral

Anlık

12. Elif Aksu

Said it was love, so If this is what love is then I guess I’m loveless.

13. Cameron Diaz

14. Bergüzar Korel

Bu lohusalığımda hayattan kopmayacağım diye kelam vermiştim kendime,Beğenilen iki yıldır konutum ve etrafından dışarı bir adım atmıyorum lakin bana yetiyor.Memnunum.Gereksiz eşyalardan ve insanlardan kurtuldum başım rahat.Eşyalardan kastım birden fazla artık yalnızca kolumun girebildiği pantalonlarım mesela Mecnun üzere çalıştığım,yorulduğum ve hiçbir vakit kendimi kâfi hissetmediğim vakitler giydiklerimle birlikte bana kendimi bu türlü hissettiren,varolanı da sömüren herkes sıfır vücut kıyafetlerle sonsuzluğa uğurlandı.Bir gün özlerim ve giyerim diye de saklamadım ne insanları ne kotları Değiştim,dönüştüm.Memnunum ve +15 kg ile eskisinden çok daha hafifim☺️Bu tezatlık hiç olmadığı kadar keyifli ediyor beni.Aralık ayı benim için daima bu türlü oluyor işte,Sorguladığım,hesaplaştığım,vedalaştığım,mutluluğa kollarımı açtığım yılın son günleri..Yeni bir yıl..Yeni bir hayat..

15. Dilan Çiçek Deniz

Great night w/ great people

16. Serkan Çayoğlu

time to say goodbye ‍♂️

17. Cihangir Ceyhan

#costanza 

18. Gürgen Öz

Döviz ofisine gidiyorumdur…

Üst Alt