Son Konu

BuZzZzZz gibin espriler:)

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
BuZzZzZz gibin espriler Kalbimi ona verdim saklasın diye, salak buzdolabına koymuş kokmasın diye!!! Benim annem ben doğmadan önce ölmüş o yüzden beni teyzem doğurmuş Açım diye matem, Hipermarketleri yağmala KADININ BİRİ KIRIŞTIRIYORMUŞ KOCASI DA ÜTÜLÜYORMUŞ Bu dünya yuvarlaksa, bazıları köşeyi nasıl dönüyor? Fark edilmek istiyorsan, sarIMsak ye Çılgın sormuş deliye aşk nedir diye deli gülmüş deliye ben niye delirdim diye Ölsem de gam yemem, gaz yapıyor Ne davamıza kadar bir kız bulduk, ne de bir kızın istediği gibi basit olduk, kız dediğin İstanbul gibi olmalı, fethi şiddet, fatihi tek!!!!! Ey Türk Kadını !! Birinci Vazifen Bulaşık, Çamaşır Yıkayıp Temizlemek ve Kocana Sahip Çıkmaktır Allah ikinci zenciyi yaratırken ne demiş? tüh bunu da yaktık!!) Adim gibi bildiğim birsek daha var oda, SOYADIM Bu erikSON, başka erik yok ASKER:550 GÜN UZUNLUĞUNDA,18 AY GENİŞLİĞİNDE,DAYAK İLE USLANAN,TAS İLE SÜSLENEN,BULGUR PİLAVIYLA BESLENEN,BOT İLE KEP ARASINA PALASKA İLE SIKIŞTIRILMIŞ KIŞIDIR! NOKTA DEK ÜSTÜNLÜK İÇİN VİRGÜL KADAR EĞİLME Erkek erkeğe yenen yemeğe ne denir ? menemen Askımız 2 gözlüklünün öpüşme çabasıydı , yalnız gözlükleri çıkarmayı akil edemedik Karim pek hamarat ancak, çok iyi kafa ütüler DEVEYE SORMUŞLAR SENİN BOYNUN NIÇIN EĞRI CEVAPbuzzzzzzgibinespriler5c5611c09900egifalt :A :A :ARTIK BU KONUYLA GÜNDEME GELMEK İSTEMİYORUM DEMİŞ Kim demiş kırmızı ışıkta geçilmez diye? rahmetli geçerdi Sevgili geleceğim, Ben postaneye kadar gidiyorum Gelirde evde bulamazsan, anahtar paspasın altında Türkçeci katlettilerCümlemizin bası sağ olsun AIDS virüsü de, ebola virüsü de maymun patentli Maymundan gelip gelmediğimiz muhakkak yok lakin Maymundan gideceğimiz belli Temel Fransa'ya gitmiş , Tabelada Fransa yazıyormuş Oda AA! burayı da mi SABANCI almış demiş Rüyaları gerçekleştirmenin en kısa yolu, uyanmaktır (SM Poker) Elektriği Edison buldu Faturayı biz ödüyoruz Ayda 200 milyon kazanmak ister misiniz? O zaman avuç içi gidin Millet ikiye ayrılır Etap arasından cart diye Kadında manâlı olan ruh güzelliğidir İyi bir ruhun sahip olması gereken gövde ölçüleri ise 906090 olmalıdır Hani O Dalgalar Sahile Vurur da Yazıları Siler ya, Hani Rüzgar O Beyaz Martıları Bir O Yana Bir Bu Yana Savurur ya; İşte O Martılar Kafana Sçsın ( Laf Meclisten Dışarı ) Yazılıdan sıfır aldım fakat manâlı olan katılmaktı Hakkimi istiyorum, Hakkinin karisi Pişmemiş HAMBURGERE, HAMBURGER denir Ekonomi kilitlendi RESET'leyelim lütfen Gençliğim ACI VERİYORDU, ameliyatla ALDIRDIM Oğlumun adını MAFYA koydum, bundan böyle MAFYA BABASIYIM İlahi AZRAIL sen adamı öldürürsün Üzülme son tebessüm eden sen olacaksın Çünkü her zaman geç anlıyorsun Senin söylediklerine kim inanır Ast ama Kadir İNANIR 1961de içilen kahvenin hatırı dolmuştur Önemle duyrulur! Ey yükselen yeni nesil! İn ulan aşağı! Ya paranı,ya namusunu dediler; beş kuruş verdiysem şerefsizim Beni ben olduğum için sevenin bin yıl kölesi olayım! Üzüm üzüme baka baka kararabilir,lakin körle yatanın şaşı kalktığı görülmemiştir İnsan icat oldu Ekoloji bozuldu Where is the hareket, there is the bolluk Okusaydım adam olacaktım, hemen milyarderim! Bir Takım parazitler bağırsakta yaşar, bağırmasak da DELI GİBİ SEVDİM, MANYAK GİBİ EVLENDİM Dış görünüşe önem vermem, röntgen filmi çektirip gelin Trabzon'da satılan su şişelerinin aşağı ne yazar ? yanıt : Buradan açılmaz İnsanların seni ezmesine müsade verme; Sürücü Belgesi al, sen onları ez Erkekler park yeri gibidir İyilerin Tümü kapılmıştır Yüzmek zayıflatıyorsa balinalar neyi yanlış yapıyorlar? Beni bir sen anladın, sen de yanlış anladın Bu dünyada iki âmâ tanıdım Biri senden diğer hiç kimseyi görmeyen ben, diğeri beni hiç görmeyen sen En akıllı insan en güzel akıllı taklidi yapan delidir BIR ZAMANLAR TOZ PEMBE HAYALLERİM VARDI PEMBESİ GİTTİ TOZU KALDI Ölüm korkusu sürekli yok, mezarda biten geçici bir duygudur Paraya para demezdi,çünkü rleri söyleyemezdi Çiçekleri kopartmayın, onları kökünden sökün! Bir şey biliyorsan konuş bilgin sansınlar Bir şey bilmiyorsan sus adam sansınlar UNUTTUMBİR GEREKÇE YOK, BAŞARISIZLIĞIN İTİRAFIDIR YÖNETİCİNİN BAŞARISININ YARISI AKILLI YARDIMCILAR, YARISI AKILSIZ RAKİPLERDİR Kalbimi kırdın o bana dedemden hatıraydı! Hırsızlık yapmayın, Hükümet rekabetten hoşlanmaz Silginiz kaleminizden önce bitiyorsa; yanlışınız fazla demektir Tüm hayatı emir alıp vermekle geçti Allah'ın emriyle öldü Bütün öğrenmeye başlamıştım ama, okullar kapandı Bilmediğin boku git mektebinde oku Inleme sevgilim ıslanıyorum İşi olmayan giremez çünkü içerde yeterince issiz var Sen seni bil sen seni sen seni bilmezsen patlatırlar enseni Helalara sigara izmariti atmayınBiz sizin kül tablalarınıza işiyor muyuz? Gecekonducular dikkat!!! Mars'ta hayat varmış Ya askıma karşılık ver yada pesinde eskittiğim ayakkabıların parasını Unut dediler , unuttum Lakin seni yok, unut diyenleri YENİ NÜKLEER SİLAHLARA HAYIR!ESKİLERİNİ KULLANIN Altın gibi çocuktu, bozdura bozdura harcadılar Kaynanamı kaybettim görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olur !  

Üst Alt