Son Konu

en Soğuk Espriler kısa

Welcome! You have been invited by Alimetim to join our community. Please click here to register.

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
en Soğuk Espriler kısa 2019 en Soğuk Espriler kısa Soğuk Espriler 2019 Evet Melek'ler günün stresini atmak için birazcık gülelim istedim ve sizlere kısa olan soğuk gülünç espirileri sunmaya karar verdim Haydi bakalım gülümsemek isteyenler buraya gelsin Melek'ler!ensogukesprilerkisa20195c5607873d20bpngalt :D:D :D:D :D:D 1549141891 1549141891 ensogukesprilerkisa20195c560787407dbensogukesprilerkisa20195c560787407db ensogukesprilerkisa20195c560787407db Bu dünya yuvarlaksa, bazıları köşeyi nasıl dönüyor? Fark edilmek istiyorsan, sarIMsak ye Çılgın sormuş deliye aşk nedir diye çılgın gülmüş deliye ben niye delirdim diye Ölsem de gam yemem, gaz yapıyor Ne davamıza kadar bir kız bulduk, ne de bir kızın istediği gibi kolay olduk, kız dediğin İstanbul gibi olmalı, fethi güç, fatihi tek!!!!! Ey Türk Kadını !! Birinci Vazifen Bulaşık, Çamaşır Yıkamak ve Kocana Sahip Çıkmaktır Allah ikinci zenciyi yaratırken ne demiş? tüh bunu da yaktık!!) Adim gibi bildiğim birsek daha var oda, SOYADIM Bu erikSON, diğer erik değil Erkek erkeğe yenen yemeğe ne denir ? menemen Askımız 2 gözlüklünün öpüşme çabasıydı , yalnız gözlükleri çıkarmayı akil edemedik Karim pek hamarat oysa, kafa ütüler Kim demiş kırmızı ışıkta geçilmez diye? rahmetli geçerdi Sevgili geleceğim, Ben postaneye dek gidiyorum Gelirde evde bulamazsan, anahtar paspasın aşağıda Türkçeci katlettilerCümlemizin bası sağ olsun AIDS virüsü de, ebola virüsü de maymun patentli Maymundan gelip gelmediğimiz emin yok fakat Maymundan gideceğimiz belli Esas Fransa'ya gitmiş , Tabelada Fransa yazıyormuş Oda AA! burayı da mi SABANCI almış demiş Rüyaları gerçekleştirmenin en kısa yolu, uyanmaktır (SM Poker) Elektriği Edison buldu Faturayı biz ödüyoruz Ayda 200 milyon galip gelmek ister misiniz? O vakit avuç içi gidin Millet ikiye ayrılır Üçgenin Taban Olmayan Kenarı arasından cart diye Kadında önemli olan ruh güzelliğidir İyi bir ruhun sahip olması gereken ceset ölçüleri ise 906090 olmalıdır Hani O Dalgalar Sahile Vurur da Yazıları Siler ya, Hani Rüzgar O Beyaz Martıları Bir O Yanlamasına Bir Bu Yanlamasına Savurur ya; İşte O Martılar Kafana Sısın Hakkimi istiyorum, Hakkinin karisi Pişmemiş HAMBURGERE, HAMBURGER denir Ekonomi kilitlendi RESET'leyelim lütfen Gençliğim ACI VERİYORDU, ameliyatla ALDIRDIM Oğlumun adını MAFYA koydum, artık MAFYA BABASIYIM İlahi AZRAIL sen adamı öldürürsün Üzülme son gülen sen olacaksın Çünkü defalarca geç anlıyorsun Senin söylediklerine kim inanır Alt fakat Kadir İNANIR 1961de içilen kahvenin hatırı dolmuştur Önemle duyrulur! Ey yükselen yeni cins! İn ulan altında! Ya paranı,ya namusunu dediler; beş kuruş verdiysem şerefsizim Beni ben olduğum için sevenin bin sene kölesi olayım! Üzüm üzüme baka baka kararabilir,fakat körle yatanın şaşı kalktığı görülmemiştir İnsan buluş oldu Ekoloji bozuldu Okusaydım adam olacaktım, şu anda milyarderim! Bir Takım parazitler bağırsakta yaşar, bağırmasak da  

Üst Alt