Son Konu

Christian Bale: Christopher Nolan Yönetirse Batman Olarak Geri Dönerim

tekin

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
114353.jpg

Kara Şövalye oyuncusu Christian Bale, tekrar Batman'i canlandırmak istediğini fakat sırf Christopher Nolan tarafından yönetilen bir sinemada oynayacağını söyledi.

Yakın tarihli bir röportajda Bale, Batman hakkındaki kanılarını paylaştı. Röportajda Nolan'ın sırf bir üçleme planladığını belirtti. Bunun yanı sıra Nolan'ın anlatacak yeni bir kıssası varsa sahneye geri dönmekten memnun olacağını söyledi.

Nolan, 2005'teki Batman Begins, 2008'deki The Dark Knight ve 2012’deki The Dark Knight Rises filmlerinden oluşan ve eleştirmenlerce beğenilen Kara Şövalye üçlemesini yönetti. Bale ise milyarder Bruce Wayne'i ve onun ikinci kişiliği olan maskeli kanunsuz Batman'i canlandırdı.

Screen Rant ile yakın tarihli bir röportajda Bale seriye geri dönüş yapma olasılığından bahsetti. Fakat bunun sadece Nolan'ın aracılığıyla olabileceğini belirtti. Bale ek olarak şunları söyledi: "Chris Nolan ile bir mutabakatım vardı. Üç sinema çekelim ve sonra dağılalım dedim. Çok fazla oyalanmaya ve uzatmaya gerek yok.

Ancak Chris Nolan bir gün anlatacak öteki bir öyküm var sen de yer alır mısın? Diye sorsaydı mutlaka katılırdım."

Üst Alt