Son Konu

Cıktığım kızı eve getirdim ve Sonrası Gir içeri..

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Sa arkadaşlar dedıgım gıbı cıktıgım kızı eve getirdim evde 3 4 saat oturdkdan sonradan gittim kızı bıraktım geldim ve bundan 4 5 gün gecmesine ragmen benım kntr yok ben arayamadım ve arayamayacagımıda bılıordu o benı hıc aramadı (kntru war msj hakkı war kızın ) Konu boyle basladı

Bırgun msnde konusuyoruz askım yarın bulusulaım dedi bende olur askım ben su lahza baska yerdeım yarın gelıyım oraya ya da ıstersen sen gel takılırız dedım ben ev demedım fakat meydan olan bır yer gezmelık wsws kız dedı sızın evemı dedm hayır ben akrabada kalıyorum ev musaıt deıl nasıl geleceksın dedim hıı sızın konut musaıt deyılmı dedı bende musaıt dedım ıstersen oraya gelıyım dedı bende gel dedm ne dıcem ben kendı semtıme geldım kızı almaya gıttım ve eve geldık 3 4 saat oturduk muahbbet fln derken benı optu bu konuya gırmek ıstemıyorum ama kızın ne yerine getirmek ıstedıgıını ogrenmek ıcın mecbur soylucem sızden takviye elde etmek ıcın optu fln askım ben usuyorum yorgan warmı dedı bende war dedım yorgan getırdım bu uzandı gel askım usuyorum bana sarıl dedi sarıldım yıne benı opmeye basladı bız erkek dayanamayız gerısı geldı zten yapdık bıseyler sonradan kızı aldııgm yere goturdum bıraktım eve geldım aradan 4 5 gun geçti knturu msj hakkı olmasına ragmen benı aramadı Ben sımdı ne yapmalıyım kız hakkında ıyı seyler dusunmemeye basladım sizinde yardımlarınızı beklıyorum takviye edersenız sevınırım

Üst Alt