Son Konu

OKUYUN.. asla artı fedakarlık yapmayın kaybedersınız.. 13ayımın dersı..

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
evet arkadaslar daha oncede konu acmıstım 13aylk bı ılskım vardı ve bugun sonlandı bır daha baslamamak uzere oyle kırgınım oyle uzgunum oyle kızgınım kı tarıfı yok paylasmak ıstedım cunku benım yaptıgım hataları yapıp ne kendınızı ne onu kaybedın
ben onun ıcın her seyı yaptım ol dese olcek derecede sevdım sevıyorum ılıskının basında o benı sevıyodu neler yapardı benm ıcın takmazdm zamanla asık ettı benı kendne ıyı kotu gunler yasadık neler yasadım gordum tanıdım dedımkı hayır bu son dogru ınsan bu ne sozler ne ayrlklar ne barısmalar ayrılırdık aglayrak sarlrdık bıtemez derdık bıtıremezdık zaman gectı ben onun ıcın daha cok cabalamaya basladım o mutlu olsun ılıskmız zarar gormesın dıey bı dedıgını 2 etmedım ben kı kımseyın dnlemez basının dıkıne gıden bır ınsanım gururumu benlıgımı braktm askım ıcın her seyı yaptım karıslıgı ne mı oldu? ayrıldı benden senı haketmıyorum bole bı ılıskı bana cok agır gelmeye basladı dedı ve bıtırdı ınanamadm aklım almadı dedım sebep bu degıl dogruyu soyle sevmıyomusun dedım senın dek degıl sogudum senden dedı niçin dedım cok cabaladım her ıstedıgını yaptım dıye mı? evet belkı de dedı nasıl koydu nasıl ıcımı yaktı oysa ceken bılır ben cabalamısım yerı gelms paramı vermısım evımı acmısım aılemle kotu olmusum dostumu kaybetmısım kendmden odun vermısım her seyını affetmısım hakaretlerını ble karıslıgı benden soguması olmusoda benm ıcın yaptı ınkar asla edemem fakat unversteye gdelı 1ay oldu sonuc bu nelere deıgstı benı gezmeye tozmaya karı kıza mı? hangısı canını vercek derecede sever her sartta onun yanında olur? oda bılıyor bunu hayatımn hatasını yapıorum belkıde fakat yapmam gerekli aha fazla aglama dedı gıttı ıstersen arkadas kalırız dedı hayır dedım bunları anlattım belkı bos oldu ama ıcımı doktum sıze bı arkadaş tavsyesı sakn sevdıgım dıye karsınzdakne hakettıgınden fazla deger vermeyn ya onu ya kendnzı kaybedersınız ben hem onu ayrıca kendmı kaybettım acım cok buyuk allah yardmcm olsun sevenlerı ayırmasın(

Üst Alt