Son Konu

1. sınıftan berı seviyorum kardes ölücem bea

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ben 1 sınıf tan beri seviyorum bir kızı kızada söyledım sevdıgımı kız hıc bır yanıt soylemıyor bır gun ona dıyoruym niçin benı ıstemıyorsun dıye kız dedıkı olum ben bayramla cıkıyorum bılmıyormusun dedı mahallerinde gunu vardı başkasının gıttım kız için ben karsıdan karsıya geçerken bana öküzün tirene baktıgı gıbı baktı bende ona bakınca hemencecik kafasını cevırdı mahallerin basında bakıyodum oyle yanımdan geçti bana mülk mülk güldü geçti bügün ise yazdımkı kıza seni seviyorum herşey acık ve net ordada dedım benı sevıyosan soyle sevmıyorsanda soyle dedım :kız dedıkı bana bak ben kımseyi kırmak istemem ben bayramı sevıyorum senı deqil yazdı:::::: birincil Zamanlardada konusmuyodu benle arkadasım vardı kızla samımı kıza cıktıgı oldugu halde teklıf ettım arkadasa sordum nıye cevap vermıyomus sor bakım kanka dedım arkı ye arkadasa yazmıs fakat bana cıkma teklifi ediyo ne vericem yanıt yazmış ben ne yapmam lazım hiç bir şey bilmiyorum Yha sıkıntıdan ölcem 15 senedır kızı sevıyorum oda bılyor ::::: Bayram Cıktıgı :

Üst Alt