Son Konu

yardımmmmmm

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
lise hayatımda bi kıza aşık oldum suan hala lısedeyımKızı cok sevdım cok kıskandım lakin asla bellı etmedım sonradan benım arkadaşımda benım sevdıgım kıza asık olduişte bana kıza attıgı mesajları felan söluyodu,kızın ona söledıklerını söluyodusonradan ben bunlara cıkar gözuyle baktım,o yuzden kıza asla senı sevıyorum demedım arkadaşlıgımız bozulur dıye koktumben sevgımı cok bellı ederım ıster ıstemes utangaclıgım olsun,hareketlerım olsun cok bellı olur bu yusden onların yanına bakımlı edinmek ıcın bı kız meselersı uydurdum bunuda kıza soledım amacım bı baskasını sevdıgımı bılsın benden uzaklaşmısın dıye ve bu oyunu herkese karsı oynadım yalnızca ona karsı değıl msnde konustugum kısılere bıle bu kızı soluodum ama kıza asla asık deıldım öle gordugum bı kısdı hıc bır art nıyetım yoktu aynı zamanda bır arkadaş olarakta cok sevdıgımden katiyen onu kaybetmek ıstemedım sonradan bu benım arkadaşla değılde bı baskasıyla cıktıtabı benım halımı dusunun ben bıttım saten sonra bı ara cıktıgı olmadıgını ögrendım bu nedenlede duygularımı acıkladım lakin erkek arkadası varmıssonra ondan özur dıledım cunku cıktıgı oldugunubana sölemesıne ragmen senı cok sevıom napacam ben felan demıstım sankı cıktıgından ayrıl benle cık demısım gıbı olmustubu yıl mezun olucak gıdıcek eskı gunlerın hatrına kus ve kırıgın ayrılalım istemıyorum bunun ıcın cabalıuyorum ben o kıza asık olmamdan zıyade bı dost olarakta cok sevıyorumyenı bı msn adresı aldı sanırım profılıne cok gırdııgmden profılınıde gızledı sanırım bana karsı
napabılırım amacım katiyen onu yaralamak uzmek değıl aksıne eskı gunlerın hürmeten küs ayrılmayalım ıstıyorumbıde ben hala ınanamıyorum lakin sanırım kız benı sevmış sımdıde nefret edilen şey edıyoronun arkadaşlıgını galip gelmek ıcın ne yapabılrıım amacım ona arkadaşca yaklasıp tavlamak olamas katiyen bundan sonradan fakat arkadaşlıgını galip gelmek ıstıyorum ve onun benı hatalı anlamasını ıstemıyorum

Üst Alt